کارگاه آموزشی ((نقش کرامت انسانی در سلامت روان ))

3 آبان 1394
کارگاه آموزشی نقش کرامت انسانی در سلامت روان ،با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و معاونین ایشان و همچنین کارشاسان ستاد و سرپرستان مراکز بهداشتی و درمانی برگزار گردید.

کارشناس مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان دشتستان ،آقای  کازرونیان در خصوص کرامت انسانی گفت: انسان ذاتا" موجود ارزشمندی است وخداوند در قرآن کریم می فرماید: ((ما بنی آدم را گواهی داشتیم وبر بسیاری از آفریده های خود برتری دادیم )) وهمانطور که خداوند انسان را گرامی داشته است، انسان نیز باید با اراده واقتدار در مسیر تکامل ارزشهای اخلاقی قدم بردارد تا به سعادت واقعی نائل شود .

ایشان در ادامه اظهار داشت ، همه انسانها مورد احترام هستند  وباید به همه انسان ها از هر قوم و نژاد و ملیتی باشند ،احترام گذاشت وانسان نیازمند توجه ودوست داشته شدن می باشد، ما باید  همدیگر را دوست بداریم وبه هم توجه کنیم.

آقای کازرونیان افزود  ، در محیطی که افراد رعایت حقوق یکدیگر را می کنند از آن محیط انسانهای سالم تری تربیت می شود .

کارشناس سلامت روان شبکه،  همچنین در خصوص ارتباط با افراد، بر اساس شخصیت آنها گفت : تمامی افرادی که مسئولیت دارند وافرادی در مجموعه آنها کار میکنند  ،باید با روحیات نیروهای خود آشنا شوند وصفات ورفتار آنان را تا حدودی بشناسند ،تا در مدیریت خود بهتر بتوانند اهداف سازمان را تحقق بخشند.

 اوهمچنین شخصیت افراد را بر اسااس خلق و خو ، در چهار گروه عنوان کرد وخصوصیات هر گروه را به طور مفصل شرح داد ورفتارهای مناسب هر گروه رابیان کرد .


کلمات کلیدی:
سلامت.روان     کرامت.انسانی     شبکه.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   3 آبان 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >