پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر

11 ارديبهشت 1396
یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر گرامی باد.

متن پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ،به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر

کار بخش اساسی زندگی است و مهمترین عاملی است که حیات بشری را تحت الشعاع خود قرار می دهد و عزت و سربلندی هر فرد و اجتماعی بستگی به میزان وجود آن دارد. کار در مفهوم عام شامل کلیه فعل و انفعالات و هر حرکتی می شود که از جسم و حتی روح انسان سرچشمه می گیرد. هم اکنون در دنیای پیشرفته مهمترین موضوع کارشناسان مسائل اجتماعی و اقتصادی جهان مسئله کار و ارتقاء میزان بهره وری است که در این راستا به بهبود کیفیت کار و وضع قوانین کارگر و کارفرما می اندیشند و تمام مساعی خود را برای فرهنگ سازی کار و تعمیم آن به جامعه بکار گرفته اند. کارگران پرچم داران عرصه اقتصاد و سفیران رشد و توسعه اقتصادی و صنعتی هر کشوری هستند، و در این راستا هزاران اندیشه خلاق و نو در عرصه تولید و خدمات وجود دارد که رشد و کیفیت تولید و توسعه کشور شاهدی بر این مدعاست.

روز کارگر روز یادبود بوسه پیامبر (ص) بر دست پینه بسته کارگرانی است که همه شرف و عزتشان در دستان زحمت کششان متجلی است  و دستهایی که اگر به نقش زجر و زحمت منقش نبود لایق آن بوسه نمی شد پس از تمام دنیا و نعمت هایش این  بالاترین نعمت که تجلیل پیامبر (ص) است و گوارای کارگرانی که اگر در دنیا قدر نمی بینند و به سجع نمی نشینند یقیناً عاقبت نیکو از آن آنهاست.

فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش که با اعتقاد راسخ و همت والای خود چرخ های صنعت را به گردش در می آورند و کار را عبادت و آن را سرلوحه خود قرار داده تجلیل و قدردانی شود.
             

  انتهای پیام/س.غ                                                                           

                                                


کلمات کلیدی:
روز.جهانی.کارگر     پیام.تبریک     حسین.دارابی     شبکه.بهداشت.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >