پزشکان برتر سامانه سیب شهرستان دشتستان تجلیل شدند

27 تير 1397
در راستای الکترونیک شدن پرونده خانوار از 5 پزشک فعال و برتر سامانه سیب شهرستان دشتستان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: اخلاق و تعهد کاری این پزشکان در مراقبت فعال از بیماران و مراجعین ستودنی و قابل‌تقدیر می‌باشد.
مهندس ماریا خویش دوست در مراسم تقدیر از این پزشکان افزود: در ارزیابی که توسط واحدهای ستادی از کل پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت انجام‌شده، این پزشکان در زمینه بیماریابی بیماری‌های غیر واگیر (فشارخون و دیابت) فعالیت خوبی و قابل‌توجه ای داشته‌اند و همچنین پیگیری و مراقبت این بیماران را به‌صورت فعال انجام می‌دهند.
وی همچنین اظهار داشت: با توجه به اخلاق عالی و تعهد کاری این پزشکان، ثبت ویزیت بیماران و مراقبت تمام گروه‌های سنی در سامانه سیب انجام‌شده است و امیدواریم که این روند ادامه داشته و بتوانیم فعالیت ثبت سامانه سیب را به حداکثر برسانیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: تمامی پزشکان شاغل در شبکه بهداشت و درمان دشتستان، قبل از ورود به حیطه کاری خود توسط واحدهای ستادی آموزش‌های لازم را در زمینه فعالیت‌های خود در سامانه سیب را فرامی‌گیرند و مسئولین واحدهای ستادی، طبق چک‌لیست پیشنهادی معاونت بهداشتی هر سه ماه یک‌بار مورد پایش و ارزشیابی قرارمی گیرند.
گفتنی است در مراسمی، با حضور سرپرست و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، از دکتر فاطمه صادقی و دکتر احمد رویین‌تن اصفهانی، پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه، دکتر مهوش رنجبر، پزشک مرکز خدمات جامع سلامت خوشمکان، دکتر آمنه گرگین، پزشک مرکز خدمات جامع سلامت زیارت و دکتر مصیب برهان پزشک مرکز خدمات جامع سلامت دهقاید با اهدای هدایا و لوح یادبود، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    تقدیر     سامانه.سیب     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   27 تير 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >