بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای در شهرستان دشتستان

17 ارديبهشت 1397
به مناسبت بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و روز جهانی کار و کارگر مراسمی با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و معاون بهداشتی، بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای و تشکیلات بهداشتی بخش خصوصی شهرستان در شبکه بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر و همچنین روز جهانی ایمنی و بهداشت به‌تمامی کارکنان این عرصه گفت: شعار سال 97 سازمان بین‌المللی کار یا ILO «نسل ایمن با بهبود ایمنی و بهداشت کارگران جوان و مقابله با کار کودکان» است.
مهندس ماریا خویش‌دوست در خصوص ضرورت آموزش کارگران در محیط‌های کاری و نحوه انتقال آسان و قابل‌فهم مسائل مهم ایمنی و بهداشتی مطالبی را بیان و شاخصه‌های یک آموزش مفید و مطلوب را تشریح کرد.
محمدحسین دریسی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز با اشاره به تاریخچه روز جهانی کار و کارگر و علت نام‌گذاری این روز به‌عنوان روز جهانی کار و کارگر سخنانی را بیان کرد و گفت: امروزه نقش کارگران در چرخه تولید و اقتصاد بسیار مهم است و سازمان‌ها تلاش می‌کنند با مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست یک سیستم مناسب جهت ارتقاء و حفظ محیط کار سالم بدون هیچ‌گونه آسیب، حادثه و آلودگی ایجاد کنند.
در پایان مسئولین ایمنی و بهداشت HSE بخش خصوصی هرکدام به‌صورت جداگانه گزارش عملکرد بهداشت حرفه‌ای واحدهای کاری تحت سرپرستی خود را شرح دادند و نقش ایمنی در جلوگیری از به خطر افتادن سلامت کارگران را یک از اولویت‌های این بخش‌ها برشمردند.
 در این مراسم از بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای فعال در بخش دولتی، مسئولین ایمنی و بهداشت بخش خصوصی و کارفرمای فعال در زمینه بهداشت حرفه‌ای در سال 96 قدردانی به عمل آمد.
به مناسبت بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای (18 اردیبهشت مصادف با 28 آوریل) و روز جهانی کار و کارگر (11 اردیبهشت) در مراسمی با حضور رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و معاون بهداشتی، بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای و تشکیلات بهداشتی بخش خصوصی شهرستان در شبکه بهداشت برگزار شد.

انتهای پیام/ س.غ- 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
    بزرگداشت     روز.جهانی.ایمنی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   17 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >