در هفته سلامت صورت گرفت:
ارائه خدمات تخصصی و بهداشتی به مردم روستای چهوک از توابع بخش ارم شهرستان دشتستان

5 ارديبهشت 1397
در سومین روز از هفته سلامت، شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقدام به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم روستای چهوک و اقماری تنگ ارم کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با توجه به‌روز شمار هفته سلامت، عدالت در دسترسی به خدمات، حق مردم، مسئولیت حکومت، شبکه بهداشت و درمان دشتستان تلاش دارد سمت‌وسوی خدمات را به مناطق دور از دسترس و صعب‌العبور ببریم و به مردم این مناطق خدمت‌رسانی کنیم.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: از سوم الی چهارم اردیبهشت‌ماه به مناسبت هفته سلامت، خدمات بهداشتی و درمانی با حضور تیم سلامت که شامل پزشک متخصص اطفال، متخصص چشم، پزشک عمومی، کلینیک سیار دندانپزشکی، کارشناس تغذیه و روانشناس، خدمات مامایی، مراقب سلامت مرد و مراقب سلامت زن، خدمات دارویی، تزریقات و پانسمان به‌صورت رایگان به مردم روستاهای چهوک و دهرود سفلی ارائه‌شده است.
گفتنی است، روستاهای چهوک از چندین روستای کوچک‌تر تشکیل‌شده که جمعیتی در حدود 400 نفر دارد و استقرار تیم سلامت در روستای چهوک بخش ارم، با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت دهرود سفلی و تنگ ارم انجام‌شده است و 73 نفر توسط پزشک عمومی،52 نفر توسط دندان‌پزشک، 9 بیمار توسط متخصص اطفال و 14 بیمار توسط متخصص چشم ویزیت شده‌اند.
همچنین از 11 نفر خون توسط آزمایشگاه و 38 نفر لام مالاریا نمونه‌گیری انجام‌گرفته و 23 نفر از خدمات مامایی برخوردار شده‌اند و کلاس‌های تغذیه و مشاوره روان نیز توسط کارشناسان روان و تغذیه برگزارشده است.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    هفته.سلامت     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     روستای.چهوک    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >