استقرار تیم سلامت در روستای شاه‌پسرمرد بخش بوشکان شهرستان دشتستان

2 ارديبهشت 1397
در اولین روز از هفته سلامت، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در دورترین و صعب‌العبور‌ترین نقطه از منطقه بخش بوشکان اقدام به ارایه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم روستاهای شاه‌پسرمرد و درنگ بخش بوشکان نمود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با توجه به اولین روز از روزشمار هفته سلامت، عدالت در دسترسی به خدمات، حق مردم، مسئولیت حکومت، شبکه بهداشت و درمان دشتستان تلاش دارد سمت‌وسوی خدمات را به مناطق دور از دسترس و صعب‌العبور ببریم و به مردم این مناطق خدمت‌رسانی کنیم.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: از یکم الی دوم اردیبهشت‌ماه به مناسبت هفته سلامت، خدمات بهداشتی و درمانی با حضور تیم سلامت که شامل پزشک متخصص اطفال، پزشک عمومی، کلینیک سیار دندانپزشکی، کارشناس تغذیه و روانشناس، خدمات مامایی، مراقب سلامت مرد و مراقب سلامت زن خدمات دارویی، تزریقات و پانسمان به‌صورت رایگان به مردم روستاهای شاه‌پسر مرد و درنگ ارایه‌شده است.
گفتنی است دو روستای صعب‌العبور امام‌زاده شاه محمد فیروز (شاه‌پسرمرد) و روستای درنگ در ارتفاعات بخش بوشکان واقع‌شده و جمعیتی در حدود 550 نفر دارند که در این دو روز به مردم این منطقه ارایه خدمت می‌شود.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
    هفته.سلامت     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >