کارکنان علوم آزمایشگاهی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تجلیل شدند

2 ارديبهشت 1397
به مناسبت فرارسیدن روز گرامیداشت حکیم دانا سید اسماعیل جرجانی و روز آزمایشگاه کارکنان علوم آزمایشگاهی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان طی مراسمی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در این مراسم گفت: امروزه آزمایشگاه تشخیص طبی از ارکان اساسی سامانه خدمات بهداشت و درمان کشور می‌باشد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با دارا بودن بیشترین تعداد آزمایشگاه در سطح استان، شامل ده آزمایشگاه محیطی و یک آزمایشگاه مرکزی در حال ارائه خدمت به همشهریان گرامی می‌باشد.
مهندس ماریا خویش‌دوست افزود: در سال گذشته باهمت و تلاش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان موفق به فعال‌سازی سه مرکز نمونه‌گیر در دهرود از توابع بوشکان، طلحه از توابع کلمه و دهداران از توابع شبانکاره شدیم و هم‌اکنون تعداد مراکز نمونه‌گیر به چهار مرکز ارتقاءیافته که هدف ما سعی در ارایه هر چه‌بهتر خدمات به همشهریان گرامی می‌باشد.
گفتنی است در این مراسم از تمامی کارکنان علوم آزمایشگاهی شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اهداء گل و لوح تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    جلیل     روز.علوم.آزمایشگاهی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >