به مناسبت روزجهانی غذا صورت گرفت:
تولیدکنندگان برتر مواد غذایی شهرستان دشتستان تقدیر شدند

25 مهر 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، همزمان با فرا رسیدن روز جهانی غذا ، در طی مراسمی از مدیران و مسئولین فنی برتر تولیدکنندگان مواد غذایی شهرستان دشتستان در کارگروه غذا و امنیت غذایی شهرستان دشتستان ،تقدیر بعمل آمد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، ماریا خویشدوست در این مراسم گفت: 16اکتبر هرسال مطابق با 24 مهر ماه به عنوان روز جهانی غذا، به منظور توجه دادن جهانیان به مسئله مهم غذا انتخاب می شود.

ماریا خویش دوست افزود: همایش روز جهانی غذا رویدادی در سطح ملی و فراملی است که همه ساله در اغلب کشورهای جهان به منظور اهمیت غذا، گرسنگی ، فقر غذایی ، لزوم تامین غذای کافی و توزیع عادلانه غذا برای تمام جهانیان برگزار می شود.

وی بیان داشت: روز جهانی غذا تلنگری برای بیداری وجدانهای به خواب رفته و روز همدردی با گرسنگانی است که از ابتدایی ترین حق زندگی ، یعنی غذا محرومند و در این محرومیت دستان بی توانشان از دامان زندگی کوتاه می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد:  شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، با توجه به شعار روز جهانی غذای امسال که از طرف سازمان فائو انتخاب شده است"رفتار ما آینده ما را می سازد، تلاش برای دنیای بدون گرسنه تا سال 2030"   بر نامه های فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مرتبط با ایمنی غذا خود را در سراسر شهرستان به صورت مستمر و تاثیرگذار اجرا کند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بیان کرد:  تقدیر از تولید کنندگان برتر مواد غذایی در شهرستان بر اساس تولید محصولات ایمن از لحاظ سلامتی و فنی و بهداشتی بوده است و تمامی مجوزهای بهداشتی لازم را اخذ نموده اند.

 در پایان این مراسم توسط فرماندار ، از تولید کنندگان برتر مواد غذایی، کارشناسان  واحد نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان  ، مسئولین فنی  با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

اسامی افرادی که در این همایش توسط فرماندار تقدیر شدند:

1-     دکتر یحیی رضایی معاون غذا و دارو                       2 -     مهندس سوسن صدری رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی

3-     واحد تولیدی تعاونی 1334 جناب آقای سعید بنافی        4  -     واحد تولیدی نخل هانی جنوب-جناب آقای ابراهیم زکی

5-     واحد کارگاهی محمدرضا رضایی-جناب آقای محمدرضا رضایی      6 -      مسئول فنی نمونه سرکار خانم سوسن کارگر

7-     مسئول فنی نمونه سرکار خانم افسر حسنی

 

            

          

                                               

     

 

 


کلمات کلیدی:
تقدیر     تولیدکنندگان.برتر     روز.جهانی.     غذا        

تاریخ بروز رسانی:   25 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >