به مناسبت هفته سلامت روان انجام گرفت:
کارکنان کارخانه سیمان دشتستان ،در زمینه خودمراقبتی خود و خانواده توانمند شدند

5 آبان 1397
به مناسبت هفته سلامت روان و در راستای همکاریهای بین بخشی ، کارکنان کارخانه سیمان دشتستان در زمینه خودمراقبتی خود و خانواده، توانمند شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، کارشناس واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان  ، فاطمه مددی ، هدف از توانمندسازی کارکنان شرکت سیمان در زمینه خود مراقبتی ،حفظ و ارتقا ء بهداشت سلامت کارگران و کارکنان عنوان کرد.

فاطمه مددی گفت:  از دیدگاه روانشناسی ، با انتخاب سبک زندگی سالم و درست زندگی کردن  همه مردم و از جمله کارگران  می‌توانند کیفیت زندگی بهتر و بالاتری را تجربه کنند وبه روند بهبود تولید در کشورکمک کنند.

مددی افزود: آموزشهای ارائه شده به کارکنان شرکت سیمان دشتستان ،  در زمینه  های خود مراقبتی ، کنترل خشم ، مدیریت استرس ، مدیریت زمان ، مهارتهای زندگی وپیشگیری از افسردگی در خود وخانواده  بوده است.

گفتنی است در حاشیه  آموزش کارکنان شرکت سیمان، نمایشگاه پوستر با مضمون شعارها وپیام های سلامت روان دایر گردید که پرسنل ضمن بازدید از این نمایشگاه ، نظرات وتجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند .

باید یادآور شد، کارخانه سیمان دشتستان با حدود  500 پرسنل ، تعامل بسیار خوبی در زمینه برگزاری مناسبتهای بهداشتی و خودمراقبتی سازمانی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان  داشته است .

.

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هفته.سلامت.روان     کارخانه.سیمان.دشتستان     خودمراقبتی     فاطمه.مددی        

تاریخ بروز رسانی:   5 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >