رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان،
99 روستا در دشتستان از خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بهره مند شدند

19 دی 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ، 99 روستا ی شهرستان از خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی بهره مند شده اند.

ماریا خویش دوست  افزود: مرکز بهداشت دهان ودندان و کلینیک سیار دندانپزشکی یکی از مهمترین طرحهای اجرایی در طرح تحول نظام سلامت بوده  که با هدف خدمت رسانی به گروه های هدف در روستاها و مناطق کم برخوردار راه اندازی شده است  .

خویشدوست تصریح کرد: کلینیک سیار دندانپزشکی  خدمات رایگان سطح یک و دو دندانپزشکی را به گروه‌های هدف که کودکان و دانش آموزان زیر ۱۴ سال  ، مادران باردارو شیرده هستند ، در مناطق محروم، صعب العبور و عشایری ارائه می‌دهد.

وی همچنین گفت: بر اساس انتظار استانی،60  درصد از گروه هدف (کودکان زیر14 سال، مادران باردار و شیرده ) تا پایان سال باید از خدمات دندانپزشکی بهره مند شوند که این شاخص در شهرستان دشتستان تا پایان آذر ماه 50 درصد می باشد و انتظار داریم تا پایان سال به شاخص بالاتری برسیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: 15مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی دارای واحد دندانپزشکی فعال می باشد که از این تعداد ،14 مرکز دارای دندانپزشک خانواده هستند که دوشیفت، صبح و بعد از ظهر خدمات دندانپزشکی با  تعرفه دولتی به تمامی گروه های سنی ارائه می دهند  .

 

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار.دندانپزشکی     روستا     شبکه.بهداشت.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >