نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی ؛
تمامی دستگاه ها در تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان باید اهتمام ویژه داشته باشند

26 دی 1397
نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان دشتستان ، درسومین مجمع سلامت شهرستان دشتستان گفت: هر جامعه ای که در عرصه سلامت گام های بلند و موثری برداشته است، توانسته به بسیاری از اهداف و برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت خود دست یابد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداش و درمان شهرستان دشتستان، محمد باقر سعادت با اشاره به اینکه ادارات و نهادهای سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان باید مشارکت فعالانه ای داشته باشند، خاطر نشان کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار موثر و سودمند خواهد بود

سعادت تصریح کرد: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فرد یا نهادی قابل قبول نخواهد بود.

وی  اظهار کرد: فرهنگ سازی در مسائل بهداشتی فقط با آموزش و آگاهی دادن میسر خواهد بود و همه نهادها و دستگاه های متولی سلامت در شهرستان باید با تمام امکانات و تجهییزات موجود خود سعی در فرهنگ سازی آحاد جامعه در زمینه سلامت و امنیت غذایی مردم داشته باشند.

نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نهادهای اجرایی  و قضایی شهرستان با تمام توان در جاهایی که باید مداخله انجام شود در کنار شبکه بهداشت و درمان هستند و از ایننهاد حمایت می کنند.

وی از زحمات بي‌وقفه تمام کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بويژه خدمات انجام گرفته، تشکر و قدر دانی  نمود و آنرا نشانه دلسوزي حوزه سلامت در جهت خدمت صادقه به مردم دانست.

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نماینده.مجلس.دشتستان     مجمع.سلامت.شهرستان     فرمانداری     نهادها.ادارات    

تاریخ بروز رسانی:   26 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >