اولین همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت در دشتستان برگزار می شود

9 بهمن 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از برگزاری اولین همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت د ر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، ماریا خویش دوست گفت: به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلام همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه سلامت  در شهرستان دشتستان در محورهای ذیل برگزار میشود.

- انقلاب اسلامی و عدالت در سلامت ؛ انقلاب اسلامی و بهداشت و درمان

- دستاوردها،پیشترفتها و خدمات بهداشت و درمان در چهاردهه انقلاب اسلامی

- تبیین دستاوردهای بسیج جامعه پزشکی در حوزه سلامت می باشد

خویش دوست همچنین افزود: آثار این همایش در بخشهای پژوهشی(مقاله مروری)، ادبی (شعر و دلنوشته) و هنری (عکس ،نقاشی ،فیلم کوتاه و کلیپ یک دقیقه ای ) باید دبیرخانه اجرایی که محل آن در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان واحد آموزش و ارتقای سلامت ارسال گردد.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تاریخ ارسال آثار را از یکم بهمن تا یازدهم بهمن ماه می باشد و زمان برگزاری همایش به افرادی که آثار خود را به دبیرخانه ارسال نموده اند ،توسط مدیردبرخانه اجرایی شبکه بهداشت و درمان دشتستان اعلام می گردد.

این همایش با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و ادارات و نهادهای مرتبط با حوزه سلامت ( دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ، فرمانداری،بیمارستان شهیدگنجی،بسیج جامعه پزشکی ،آموزش و پرورش ، سازمان تامین اجتماعی و بیمارستان مهر ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان برگزار خواهد گردید.

 توجه : همراه با ارسال آثار نام ونام خانوادگی و شماره تماس حتما قید شود و شماره تماس دبیرخانه اجرایی شبکه بهداشت و درمان دشتستان: 34227321-077

  09019715627

 

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش     دستاوردهای.انقلاب     حوزه.سلامت     شهرستان.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >