رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛
چهارهزار دانش آموز تحت پوشش طرح عاری از پوسیدگی دندان در شهرستان هستند

10 بهمن 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات دهان و دندان چهار هزار دانش آموز پایه ششم ابتدایی در شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ، ماریا خویش دوست ، گفت: با توجه به رشد پوسیدگی دندان و هزینه بالای درمان آن ، تلاش نظام سلامت برای کنترل و کاهش این مشکل است  و اجرای طرح عاری از پوسیدگی دهان و دندان مهمترین قدم برای پیشگیری از مشکلات دهان و دندان در دانش آموزان می باشد.

 خویش دوست دوست افزود:در این طرح حدود 2896 نفر از دانش آموزان توسط دندانپزشکان  معاینه  و  2500 دانش آموز نیاز به خدمات دندانپزشکی دارند و برای دریافت خدمات رایگان دندانپزشکی به مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی که واحد بهداشت دهان و دندان فعال دارند،ارجاع  داده شده اند . 

خویش دوست  با بیان اینکه در شهرستان دشتستان 15 مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان  مجهز به پونیت  وتجهیزات دندانپزشکی هستند،  بتوانیم خدمات دهان و دندان را به کودکانی که نیاز به ارائه خدمات دندانپزشکی دارند در اسرع وقت  ارائه دهیم از والدین خواست با رعایت بهداشت فردی و تشویق کودکان به مسواک زدن از سنین کودکی در زمینه کاهش مشکلات دهان و دندان گام های مهمی برداشته شود .

                                                                                                  

انتها ی پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید

https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دهان.دندان     دانش     آموز     عاری.پوسیدگی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   10 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >