ارائه بیش از ۴ هزار خدمت درمانی به مناطق بخش ارم و بوشکان در بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت

24 بهمن 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از یازدهم دی ماه تاکنون بیش از ۴ هزار خدمت درمانی توسط کاروان خیریه نوراوران سلامت مستقر در شهر تنگ ارم انجام گرفته است.

ماریا خویش دوست در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بیش از ۷ هزار نفر در شهرستان دشتستان در دو بخش چشم‌پزشکی و داندانپزشکی توسط بهورزان مناطق بخش ارم و بوشکان و همچنین نهادهای حمایتی این شهرستان غربالگری شدند که به منظور پیگیری امور درمانی به بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت معرفی شدند.
خویش دوست خاطرنشان کرد: در این مدت که کاروان بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت در بخش ارم مستقرشده است، ۲ هزار و ۸۰۱ نفر در بخش چشم‌پزشکی و یک هزار و ۳۳۷ نفر در بخش دندان‌پزشکی از خدمات درمانی رایگان بهره‌مند شده‌اند.
مدیر بنیاد نورآوران سلامت شرق کشور نیز در بازدید از بیمارستان صحرایی نورآوران سلامت گفت: بنیاد نورآوران سلامت مجموعه‌ای از خیران است که شامل پزشک، دندان‌پزشک، تیم اتاق عمل، گروه مهندسی پزشکی، اتحادیه عینک‌سازان، گروه حمل‌ونقل و گروه پژوهشی است.
محسن انتظاری بابیان اینکه بنیاد نورآوران سلامت وابسته به هیچ نهاد دولتی نیست، تصریح کرد: این کاروان به صورت رایگان به مردم مناطق محروم کشور خدمات ارائه می‌کند.
وی اظهار کرد: در این دوره ۱۶۴ نفر کاندید عمل چشم شده‌اند که تاکنون ۶۰ نفر مورد عمل قرارگرفته و امیدواریم در روزهای آینده دیگر افراد نیز مورد عمل قرار گیرند.
وی یادآور شد: کار ما یک کار جهادی است و هدف آن نیز فرهنگ‌سازی و ایجاد امید برای مردم است تا مردم بدانند هنوز انسان‌هایی هستند که خدمت خالصانه را به مردم ارائه کنند.

انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    نورآوران.سلامت     بیمارستان.صحرایی     ماریا.خویش‌دوست     محسن.انتظاری     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >