امام جمعه شهر برازجان ؛
رسیدگی به ایثارگران و خانواده شهدا در راس امور است

15 اسفند 1397
امام جمعه شهر برازجان ، حجه االسلام حسن مصلح اظهار داشت :"فرهنگ ايثار و شهادت" يكي از ارزش ها است كه هم زمان با تاريخ اين سرزمين شكل گرفته و هميشه از جايگاه ويژه اي برخوردار بوده است

امام جمعه شهر برازجان گفت: ايثار و شهادت ، به عنوان يك فرهنگ متعالی در زمره ي عالي ترين مفاهيم الهي و نتيجه والاترين ارزش هايي مي باشند كه يك انسان متعهد مي تواند به آن مقام دست يابد .

مصلح تصریح کرد: بارزترين جلوه هاي ايثار و شهادت در دين تجلي پيدا مي كند و آنقدر حائز اهميت است كه دين اسلام ايثارگري و شهادت طلبي را در راه تعميق آرمان هاي مذهبي تشويق نموده و بيشترازهرچيز ديگري بدان پرداخته است .

وی همچنین گفت: در اسلام كشته شدن آگاهانه در راه خدا كه در راستاي گسترش اهداف الهي و اسلامي است بارها مورد تأكيد قرارگرفته است و فرهنگ ايثارو شهادت در دين اسلام دربردارنده ي مجموعه اي از آگاهي ها، باورها ، اعتقادات واعمالي است كه موجب تقرب انسان به عالي ترين درجه كمال يعني انتخاب آگاهانه مرگ درراه خدا مي گردد.

ویژه برنامه آبروی محله با حضور رییس و جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان با سخنرانی امام جمعه شهر برازجان در منزل شخصی شهید جانباز مختار اعمایی با قرائت دعای توسل  برگزار گردید.


کلمات کلیدی:
ویژه     برنامه.آبروی     .محله     شهید.مختار.اعمایی     حسن.مصلح     ماریا.خویشدوست    
   

تاریخ بروز رسانی:   15 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >