پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

28 اسفند 1397
بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید و بار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می سازد

نوروز، آغاز فصل بهار، مظهر احياي دوباره طبيعت و شکوه خلقت است که به آدمي پيام زندگي دوباره، معاد، غبارروبي دل، تدبر و تفکر و پيام از خود رستن و به خدا پيوستن مي دهد.

نوروز سر آغاز زیستن جهان است و فصلی از آفرینش پروردگار که ما را به تعمق و تعمل در رفتار و گرفتارمان فرا می خواند. آغازی برای فصلی تازه در حیات تک تک موجودات.

در سالی که گذشت تلاش کردیم با همکاری نیروهای خدوم شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و دست اندرکاران حوزه سلامت،اقدامات خوبی در راستای ارتقای بهداشت و درمان و خدمات رسانی به مردم در این حوزه باشیم و با یاری خداوند و همراهی مردم عزیز شهرستان،بسیاری از اهداف ما در این راستا محقق شد.

رسیدگی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کمتر توسعه یافته و صعب العبور شهرستان مهمترین اولویت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در سال 97 بود که بحمدلله با تلاشهای مجدانه همکارانم و حمایت های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،توانستیم خدمات خوبی به مردمان این مناطق ارائه دهیم.

توسعه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مراکز بهداشتی و درمانی نیز در سال 97 با جدیت دنبال شد و خوشبختانه در این راستا نیز شاهد افزایش امکانات و نوسازی مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بوده ایم.

مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان،افتخارشان،خدمت به مردم است و در سال آتی نیز به فضل الهی با تمام توان در راستای ارتقای خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت تلاش خواهیم کرد.

اینجانب پیشاپیش بهار دل انگیز طبیعت و سال 1398 را به هم میهنان عزیز و سرافراز در جای جای جهان هستی بخصوص اهالی پاک و نجیب شهرستان دشتستان بزرگ،تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی پر خیر و برکت،توام با موفقیت و سرافرازی برای همگان از درگاه دادار هستی خواهان و خواستارم

 

ماریا خویش دوست

رییس شبکه بهداشت و درمان  شهرستان دشتستان


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     نوروز.98     رییس.شبکه.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >