آماده ‌باش کامل مراکز خدمات جامع سلامت و اورژانس 115 شهرستان دشتستان برای مقابله با سیل

11 فروردين 1398
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از آماده‌ باش کامل 9 مرکز خدمات جامع سلامت و اورژانس 115 این شهرستان برای مقابله با سیل احتمالی خبر داد.

محمد حسین دریسی در حاشیه نشست مدیریت بحران شهرستان  دشتستان  در گفت‌و‌گو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان  گفت: با توجه به حرکت و فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر و استان‌های همجوار در هفته جاری ، احتمال طغیان رودخانه‌ها، وقوع سیل، جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی وجود دارد.          
دریسی درباره آمادگی شهرستان دشتستان برای مقابله با وقوع سیل و آبگرفتگی مسیلها اظهار کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر و شهرستان دشتستان ، وضعیت آماده باش به تمامی اعضای مدیریت بحران و همچنین اورژانس  115 شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان  برای مقابله با هرگونه سیل و احتمال طغیان رودخانه ها و بسته شدن مسیلها  اعلام شده است.             .
وی ادامه داد: برنامه‌ریزی برای آماده‌باش کامل 10پایگاه اورژانس 115 و همچنین یک پایگاه که در ایام نوروز در روستای ننیزک  مستقر می‌باشد انجام شده است و تدابیر لازم برای پیشگیری از آبگرفتگی و سیلاب نیز صورت گرفته است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان طی اطلاعیه ای به تمامی نیروهای شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی و خانه های بهداشت اعلام نمود که مرخصی ها در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تا اطلاع ثانوی لغو می باشد .

محمد حسین دریسی  از سرپرستانمراکز خدمات جامع سلامت خواست که در این دو روز در مناطق تحت پوشش برای مقابله با هرگونه سیل و آبگرفتگی حضور داشته و به صورت صد درصد آماده باشند.            
خویش دوست از سرپرستان 10 منطقه عشایر نشین شهرستان  ،خواست تا با اطلاع رسانی و آگاهی دادن به عشایر ساکن در مناطق خود، از چرای دام‌ها در مسیر رودخانهها و دره‌ها پرهیز کرده و توصیه‌ها را جدی بگیرند.

انتهای پیام/ س.غ/3030

 

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
آماده     باش     بارندگی     اورژانس.115     مراکز.خدمات.سلامت     شهرستان.دشتستان    
معاون.بهداشتی    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >