پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بمناسبت فرا رسیدن هفته سلامت

1 ارديبهشت 1398
در پیام رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان آمده است؛
در کشورجمهوری اسلامی ایران، هر ساله از اول تا هفتم اردیبهشت ماه را به عنوان هفته سلامت گرامی می دارند.

هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم سلامت و  سهم آن در تحقق توسعه پایدار،بر مشارکت مردم و همراهی مجموعه نهادهای حاکمیتی و اجرایی تاکید شود.

از طرفی این هفته فرصتی مناسب برای معرفی خدمات و دستاوردهای حوزه سلامت به مردم است تا آحاد جامعه از عملکرد این حوزه حساس و مهم آگاه شوند.

شعار امسال هفته سلامت،مراقبت های اولیه بهداشتی،راهی بسوی پوشش همگانی سلامت می باشد و این امر اهمیت پوشش همگانی سلامت برای همه مردم و بخصوص مناطق کمتر برخوردار را می رساند.

شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در سال گذشته با اولویت قرار دادن خدمات رسانی به مناطق صعب العبور و کمتر توسعه یافته، اقدامات خوبی در این راستا انجام داد و انشالله در سالجاری نیز تلاش ما تداوم این روند است.

ارتقای سطح خدمات رسانی به مردم در حوزه سلامت با افزایش امکانات سخت افزاری و نرم افزاری از اهداف این شبکه در سال جدید است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته سلامت، از تلاش های شبانه روزی و ایثارگونه همکاران خود در شبکه بهداشت و درمان شهرستان، اعم از کارکنان ستادی، بهداشتی و درمانی کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم در سال جدید نیز با توکل بر خدا و همت مضاعف در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم گام برداریم.

                                                

                                                                                    ماریا خویش دوست برازجانی

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان   

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >