پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی و اورژانس 115

25 شهريور 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مناسبت فرا رسیدن روز فوریتهای پزشکی و سالروز تاسیس اورژانس 115 پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

 خدمت به بیماران و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که باریتعالی نصیب بندگان خاص خود می نماید وخوشبختانه هم اکنون این فرصت دراختیارشماست .

بی شک پرسنل زحمت کش اورژانس ها و فوریت های پزشکی تلاشگران و پیشگامان عرصه سلامت مردم هستند که در حوادث و بلایا و بیماری های اورژانسی اولین کسانی هستند که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی حاضر می شوند و با تلاش صادقانه و خستگی ناپذیر و علم و تجربه خود حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرند.

امروزکه بیش ازچهل و چهارسال ازعمرخدمت رسانی اورژانس می گذرد ،  ارتقای روزافزون کیفیت خدمات درکنارگسترش حوزه خدمات رسانی  هدف مدیران اغلب مجموعه های اورژانس است وقطعا برای ارائه خدمت شایسته به گیرندگان خدمت ، همواره بایدخود را به دانش روز ، مهارتهای فنی و اخلاق حرفه ای آراسته و با احساس مسئولیت و رسیدن بر بالین بیماران در سریعترین زمان ممکن بعنوان فرشتگان نجات ، حلاوت نجات جان انسانها را با عمق وجوداحساس نموده و زندگی دوباره را به ارمغان آورید .

اینجانب ضمن تشکر از زحمات ارزنده همه بزرگواران درعرصه فوریتها و اورژانس 115 شاغل در  شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان  ،فرارسیدن 26 شهریور ماه ، روز فوریتهای پزشکی و چهل و چهارمین سالروز تاسیس  اورژانس 115 را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت توفیق ، سعادت و سلامت را برایتان مسئلت می نمایم.

ماریا خویشدوست برازجانی

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.فوریتها     .اورژانس     26.شهریور     ماریا.خویشدوست     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   25 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >