مرحله دوم آزمون استانی مراقبین سلامت شهرستان دشتستان برگزار شد

13 مهر 1398
به منظور شناخت سطح اگاهی مراقبین سلامت، مرحله دوم آزمون سنجش سطح علمی تمامی مراقبین سلامت همزمان با سراسر استان در شهرستان دشتستان با حضور ناظرین استانی برگزار گردید.

مسئول آموزش ضمن خدمت کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت : این آزمون ها به صورت فصلی از مراقبین سلامت  به عمل می آید و این مرحله  با حضور یکصد و هفت نفر از مراقبین سلامت و نیروهای بهداشت محیط برگزارشده است .

علی محمد شفاخواه افزود:  در این مرحله ، منابع آزمون از واحدهای بیماریهای واگیر، تغذیه ، سلامت روان و بهداشت محیط بوده است که 88 نفر از مراقبین سلامت زن و مرد شاغل در مراکز محیطی و همچنین 19 نفر از بازرسان بهداشت محیط شرکت نموده اند. 

شفاخواه تصریح کرد: مراقبین سلامت بر اساس نمرات کسب شده ، طبقه بندی ودر گروه های ضعیف، متوسط و خوب قرار می گیرند و بر اساس دستورالعمل معاونت بهداشتی ، برای گروه های ضعیف کلاسهای بازآموزی در ساعات غیر اداری تشکیل و برای گروه های متوسط از منابع قبلی آزمون دوباره گرفته میشود.

وی خاطرنشان کرد : این آزمونها به عنوان آموزشهای ضمن خدمت آنها محسوب میشود و نمرات آنها در سوابق آموزشی آنان در سامانه الکترونیک خدمات درج خواهد شد.

مسئول آموزش ضمن خدمت کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: مرحله سوم آزمون استانی مراقبین سلامت در دی ماه با منابعی از واحدهای بیماریهای واگیرر، گسترش ،سلامت باروری و بهداشت محیط برگزارخواهد شد.

انتهای پیام/ س.غ-3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 


کلمات کلیدی:
آزمون.مراقبین.سلامت     مرحله.دوم     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   13 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >