معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:
درچهار سال گذشته63 پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتستان بازسازی ویا بهسازی شده اند

9 آذر 1398
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از پروژه های در حال ساخت بهداشتی و درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در شهرستان دشتستان در حدود یکصد واحد بهداشتی و درمانی در حال ارائه خدمات به شهروندان می باشد.

دکتر ایرج  بیژنی اظهار کرد: در طول چهار سال گذشته در حدود 63 پروژه بهداشتی و درمانی درطول پهار سال گذشته در شهرستان دشتستان بازسازی و یا بهسازی شده اند و با تکمیل پروژه های در حال ساخت این شهرستان ، میانگین عمر مراکز بهداشتی و خانه های بهداشت در دشتستان به یازده سال خواهد رسید که شاخص بسیار خوبی می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مسئولین شهرستان دشتستان  از پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر سال 98 بازدید میدانی انجام دادند و از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی  پروژه های در حال احداث را مورد ارزیابی قرار دادند .

دکتر بیژنی تصریح کرد: مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم ، خانه بهداشت خون ، خانه بهداشت فاریاب از توابع بخش ارم و بوشکان و همچنین پلی کلینیک تخصصی شهرستان و ساختمان شبکه بهداشت و درمان دشتستان در طی دههه فجر سال 98 افتتاح و به بهره برداری می رسند.

وی همچنین تاکید کرد : پروژه بیمارستان 17 شهریور برازجان که از مصوبات ریاست جمهوری به استان می باشد  با تخصیص اعتبار باید پیشرفت داشته باشد و همچنین مرکز خدمات جامع سلامت کلمه از توابع بخش بوشکان روند پیشرفت فیزیکی خوبی باید داشته باشند تا در زمان مقرر مردم این شهر بتوانند از  خدمات بهداشتی و درمانی در فضای مطلوب  و با تجهیزات استاندارد

بهره مند شوند

 

 

 

انتهای خبر / س.غ /3030

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید   

تاریخ بروز رسانی:   10 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >