رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
۶۲ صنف متخلف از ابتدای سال در دشتستان پلمب شدند / معرفی ۸۲ صنف به تعزیرات حکومتی

5 ارديبهشت 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از فروردین‌ماه تاکنون ۶۲ صنف و امکنه متخلف در شهرستان دشتستان پلمب و ۸۲ صنف و امکنه نیز به تعزیرات حکومتی معرفی‌شده‌اند.

ماریا خویش دوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان اظهار داشت: در بخش نظارت بر گروه‌های مختلف شغلی نیز از اجرایی شدن محدودیت‌ها بیش از ۳ هزار و ۴۳۷ مورد بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط از مشاغل گروه یک که در این ایام فعالیت داشته‌اند، انجام گرفته که ۳۵۰ بازدید توسط گشت‌های مشترک انجام‌شده است.
خویشدوست با بیان اینکه عدم رعایت شیوه‌نامه بهداشتی ما را وادار خواهد کرد که برخی از صنوف را تعطیل کنیم، تصریح کرد: استفاده از ماسک برای کلیه واحدهای صنفی و همان‌طور رعایت کامل دستورالعمل‌های اعلام‌شده از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان می‌بایست در دستور کار اصناف قرار گیرد.
وی همچنین گفت: نظارت‌های بازرسان به صورت انفرادی و یا در قالب گشت‌های مشترک به صورت محسوس و نامحسوس جهت بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهرستان افزایش یافته است.
خویشدوست تأکید کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط واحدهای صنفی ضروری است و باید مدیران واحدهای صنفی این مهم را موردتوجه ویژه قرار دهند.
وی تصریح کرد: تنها راه برون‌رفت از این بحران، تغییر سبک زندگی مردم (دید و بازدیدهای مجازی، شرکت نکردن در مراسم‌ها و استفاده از ماسک در خارج از منزل) است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان یادآور شد: تمامی اصناف، استفاده از ماسک را همچنان به عنوان مهمترین اقدام برای قطع زنجیره ابتلاء بدانند و مردم نیز این مهم را باید موردتوجه قرار دهند.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    پلمب     گشت.مشترک     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >