بیمارستان شهید گنجی برازجان به یک دستگاه MRI پیشرفته تجهیز شد

9 ارديبهشت 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از تجهیز بیمارستان شهید گنجی برازجان به یک دستگاه MRI پیشرفته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان،ماریا خویش دوست با اعلام این خبر اظهار داشت: بیمارستان شهید گنجی برازجان به عنوان تنها مرکز درمانی شهرستان می باشد و روزانه بیماران زیادی از سراسر شهرستان و حتی شهرستانهای همجوار برای درمان به این مرکز مراجعه می کنند.

خویش دوست افزود: توسعه زیرساختها و تجهیز بیمارستان به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری از سیاست های مهم بوده که با پیگیری های فراوان تا حدود زیادی محقق شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سالهای گذشته و در قالب طرح تحول نظام سلامت،امکانات خوبی به بیمارستان اضافه شد و جهت خدمات رسانی به مردم مورد استفاده قرار گرفت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از تجهیز بیمارستان شهید گنجی برازجان به یکدستگاه MRI پیشرفته خبر داد و ابراز داشت: جهت تحقق این امر،بیش از ۳ سال پیگیری های لازم صورت گرفت و امروز نتیجه اقدامات صورت گرفته حاصل شد و این دستگاه وارد بیمارستان شهید گنجی گردید که  پس از نصب و راه اندازی، در اختیار مردم خوب شهرستان و مراجعه کنندگان قرار خواهد گرفت.

خویش دوست بیان داشت:ارزش ریالی دستگاه با ارز آزاد 270 میلیارد ریال برآورد شده که با هزینه های تجهیزات عمرانی و ساختمانی، این پروژه با اعتباری  بالغ بر 350 میلیارد ریال انجام شده است.

وی با تشکر از کسانی که این اقدام ماندگار را برای رفاه مردم دشتستان به سرانجام رساندند؛ ابراز داشت:جا دارد از تلاشها، پیگیری ها و مساعدت های  ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ دکتر سعید کشمیری  و حمایتهای دکتر ابراهیم رضایی؛ نماینده  مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار دشتستان؛ فتح اله نوروزی و همچنین از همه عزیزانی که در تحقق این امر کمک کردند، کمال تشکر و امتنان را داشته باشم و امیدواریم بتوانیم امکانات و تجهیزات بیشتری جهت رفاه حال بیماران در شهرستان جذب نمائیم.


کلمات کلیدی:
تجهیز.دستگاه.     MRI     ماریا.خویشدوست     ریاست.شبکه.بهداشت.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >