پیام تقدیر فرماندار دشتستان از کادر بهداشت و درمان،اصناف و بازاریان

20 ارديبهشت 1400
فرماندار دشتستان در پیامی؛از کادر خدوم و ایثارگر بهداشت و درمان شهرستان،اصناف و بازاریان جهت تلاش و همراهی با ستاد کرونا در عبور از پیک چهارم این بیماری تشکر و قدردانی کرد.

در پیام فتح الله نوروزی آمده است:

عبور از بحران ها،نیازمند عزم همگانی و خرد جمعی و کار و تلاش فراوان آحاد جامعه است و اگر نقصان و کوتاهی صورت گیرد نمی توان از آن بحران عبور کرد.

بحران کرونا در کشور ما از مرز یکسالگی گذشته و در این مدت،دستگاه های اجرایی و مردم خوب شهرستان همراه و همگام با هم تلاش کردند و توانستند حماسه های ماندگار در مقابله با این ویروس منحوس خلق نمایند.

کادر خدوم و ایثارگر بهداشت و درمان شهرستان در خط مقدم میدان مبارزه با کرونا به زیبایی هر چه تمامتر نقش آفرینی کرد و نام مدافعان عزیز سلامت در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی ثبت شد.

اصناف و بازاریان شهرستان نیز فرهنگ،اصالت و نجابت خود را نشان داده و مصوبات ستاد کرونا را به زیبایی اجرا کردند و در فرهنگ سازی مقابله با کرونا نقش آفرینی خوبی داشتند.

امامان محترم جمعه شهرستان و ائمه جماعات در مساجد نیز نقش معنوی خود را ایفا کرده و در راستای آگاه سازی مردم نسبت به خطرات بیماری ناشی از حضور در اجتماعات تلاش فراوان داشتند.

بر خود لازم می دانم از همه این عزیزان تشکر و قدردانی نمایم و تلاش ها و زحمات این بزرگواران را ارج نهم.

باید بخاطر داشته باشیم که کرونا همچنان وجود دارد و رعایت دستورالعمل های بهداشتی واجب و لازم است و از مردم خوب و بافرهنگ شهرستان می خواهم توصیه ها و شیوه نامه های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.


کلمات کلیدی:
فرماندار.دشتستان     فتح     اله.نوروزی     پیام.تقدیر     اصناف.کادر.درمان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >