رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
برخورد قانونی با پزشکان بدون مجوز در مطب‌ها و کلینیک‌های خصوصی دشتستان صورت میگیرد

22 دی 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با پزشکانی که بدون مجوز از نظام پزشکی در مطب‌ها و کلینیک‌های خصوصی شهرستان دشتستان فعالیت می‌کنند برخورد قانونی خواهد شد.

ماریا خویشدوست در نشستی که در راستای بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان و ارائه راهکارهای مناسب با اعضای نظام پزشکی و مدیران بیمارستان شهید گنجی برازجان برگزار شد، اظهار کرد: بازرسان شبکه بهداشت و درمان در بازدیدهایی که از مطب‌ها و کلینیک‌های خصوصی انجام می‌دهند، اسامی پزشکانی که پروانه مطب آن‌ها منقضی شده ولی همچنان مطب آن‌ها فعال است جهت پیگیری‌های لازم به نظام پزشکی اعلام نمایند.
خویشدوست تصریح کرد: سازمان نظام پزشکی بر امحاء زباله‌های عفونی شهرستان نظارت داشته باشد و آن را در اسرع وقت ساماندهی کند و زباله‌های عفونی جمع‌آوری‌شده توسط شرکت آتیه به بیمارستان شهید گنجی منتقل و بیمارستان وظیفه دارد، عملیات امحا سازی به نحو مطلوبی انجام دهد.
 وی همچنین بیان کرد: نامه‌های ارسالی و شکایات مردمی که توسط شبکه بهداشت و درمان به نظام پزشکی شهرستان ارسال می‌شود، برای رسیدگی به‌موقع باید پاسخ داده شوند تا رضایت‌مندی مردم را داشته باشیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: با گسترش فضای مجازی و طرح مشکلات و مسائل حوزه بهداشت و درمان در این فضا، یک نماینده از بیمارستان جهت پاسخگویی به شکایات در فضای مجازی باید معرفی شود و نسبت به پاسخگویی در کمترین زمان فعال باشد.
خویشدوست تأکید کرد: پزشکانی جدید که برای دریافت پروانه مطب به شبکه بهداشت و درمان مراجعه می‌نمایند باید تعهد دهند که هفته‌ای یک‌بار در بیمارستان شهید گنجی فعالیت (شیفت) داشته باشند.


انتهای پیام/ س.غ 3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    شبکه.بهداشت.دشتستان     ماریا.خویش.دوست     پزشک.بدون.مجوز        

تاریخ بروز رسانی:   26 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >