رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
درطرح کاروان خدمت فرمانداری بخش بوشکان بیش از دوهزارخدمت ارائه شد

24 ارديبهشت 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در طرح کاروان خدمت فرمانداری به بخش بوشکان، بیش از دوهزار خدمت بهداشتی و درمانی رایگان به مردم این بخش ارائه شد.

ماریا خویشدوست در گفت و گویی با مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: هدف از اجرای طرح کاروان خدمت فرمانداری ارائه خدمات تخصصی و عمومی در حوزه درمانی ، دندانپزشکی و بهداشتی  رایگان به مردم شهرها و روستاهای کم برخوردار بخش بوشکان می باشد.

خویشدوست تصریح کرد: این طرح در راستای اجرای عدالت در سلامت در مناطق کم برخوردار و با تاکید فرماندار دشتستان انجام گرفته است .

 وی همچنین اظهار کرد: کادر بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مدت سه روز در شهرها و روستاهای بخش بوشکان مستقر و تمامی خدمات با هماهنگی و به صورت رایگان به مردم این مناطق ارئه شده است.

 ماریا خویشدوست تصریح کرد: نیروهای اورژانس 115 ، پزشکان متخصص( اطفال، عفونی؛ ارولوژی، زنان و زایمان، ارتوپد) و پزشک عمومی ، کلینیک سیار دانپزشکی همراه با 4 دندانپزشک ، کارشناسان سلامت روان و تغذیه ، بازرسان بهداشت محیط در روزهای 22 و23 اردیبهشت ماه در مراکز شهر کلمه و بوشکان مستقر و در حدوددوهزار  و 176خدمت به صورت رایگان ارائه کرده اند.

 رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: چنین طرح هایی مورد تاکید ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می باشد و از فرمانداری، بخشداری، شورا و دهیاری و همچنین  پایگاه مقاومت بسیج هجرت بخش ببوشکان ، کانون بسیج جامعه پزشکی شهدای گمنام برای همکاری و همراهی جهت استقرارتیم های درمانی و بهداشتی شکه بهداشت و درمان دشتستان تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/ س.غ 3030

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
کاروان.خدمت.فرمانداری     بخشوبوشکان     خدمات.درمانی.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   24 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >