سرپرست فرمانداری دشتستان:
بخش بهداشت و درمان در ارائه خدمات به مناطق کم برخوردار شهرستان کارنامه موفقی داشته است

25 ارديبهشت 1401
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بخش بهداشت و درمان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار شهرستان کارنامه موفقی داشته است

صادق بوستانی افزود: در سالهای اخیر وضعیت بهداشت و درمان از لحاظ فیزیکی و تجهییزاتی تغییرات بسیار خوبی داشته است ولی با توجه به وسعت و پراکندگی جمعیت در شهرستان کمبودهایی بخصوص در مناطق کم برخوردار شهرستان وجود دارد.

بوستانی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در کاروان خدمت فرمانداری بخش بوشکان  بسیار قدرتمند و قوی ظاهر شد و با استقرار تجهیزات و نیروی انسانی خدمات بسیار خوبی در بخش درمانی تخصصی ، عمومی، دندانپزشکی ، مشاورین تغذیه و روان و همچنین دارویی به مردم مناطق بخش بوشکان ارائه کرد که رضایت مندی مردم این بخش را به دنبال داشته است.

 وی همچنین گفت: در هفته جاری نیز کاروان خدمت فرمانداری در بخش ارم را در پیش داریم که امیدواریم شبکه بهداشت و درمان مانند گذشته  خدمات مطلوبی در حوزه بهداشتی و درمانی  به مردم این مناطق ارائه کند .

صادق بوستانی همچنین اظهار کرد: در سال گذشته علاوه بر ارائه خدمات به روستاها و بخش های محروم شهرستان ، طرح ارائه ویزیت  رایگان  به  10 منطقه و محلات کم برخوردار  شهر برازجان اجرا شد  و  اطمینان دارم با  داشتن روحیه جهادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این طرح ها  در مناطق کم برخوردار و دور از دسترس نهادینه  واستمرار دارد. .

 سرپرست فرمانداری دشتستان خاطر نشان کرد: ما مدیون تلاشها و ایثار مدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان هستیم و نقش حوزه بهداشت در کنترل کرونا بی بدیل و ماندگار در تاریخ این سرزمین است.

 

 

انتهای پیام/ س.غ 3030                                                                                                                                                    

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
سرپرست.فرمانداری.دشتستان     صادق.بوستانی     همایش.کنترل.کرونا        

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >