رئیس دادگستری شهرستان دشتستان:
اقدامات شبکه بهداشت و درمان در ایام کرونایی قابل‌تقدیر است

11 تير 1401
رئیس دادگستری شهرستان دشتستان گفت: اقدامات شبکه بهداشت و درمان و مراکز درمانی شهرستان در ایام کرونایی قابل‌تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ حسین عزمی در نشستی که مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه با مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار کرد، اظهار داشت: شهید بهشتی از افراد مؤثر و قابل‌احترام انقلاب اسلامی بود و منافقین کوردل با ترور ناجوانمردانه آن بزرگوار و یاران باوفای امام خمینی (ره) قصد ضربه زدن به‌نظام نوپای اسلامی را داشتند.
عزمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایام سخت کرونایی ابراز داشت: واقعاً روزهای سختی را سپری کردیم و کادر بهداشت و درمان شهرستان شجاعانه و ایثارگرانه ایستادند و به بیماران کرونایی ارائه خدمت کردند.
وی بیان داشت: راه‌اندازی مرکز موقت بستری بیماران کرونایی از لحاظ بهداشتی یک ریسک بزرگ بود ولی رئیس شبکه بهداشت و درمان جهت رسیدگی زودتر و بهتر به بیماران، خطرات این ریسک را پذیرفت و شجاعت به خرج داد که جای تقدیر و تحسین دارد و برای همیشه در اذهان مردم خواهد ماند.
رئیس دادگستری شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: سلامت و امنیت سرشاخه‌های اصلی پویایی و آرامش جامعه هستند و اگر به خطر بیافتند قطعاً تأثیر منفی خواهند داشت.
عزمی به وجود خلأهای قانونی با ضمانت اجرای قوی جهت برخورد با افرادی که مسائل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند اشاره کرد و گفت: امیدواریم به‌زودی مجلس شورای اسلامی قوانین جامع در رابطه با کسانی که مسائل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند؛ وضع کند.
رئیس دادگستری شهرستان دشتستان به پدیده زیرمیزی برخی از پزشکان اشاره کرد و ابراز داشت: متأسفانه این موضوع در سراسر کشور وجود دارد و خاص شهرستان ما نیست و قطعاً کاری ناصواب است و اگر گزارشی مستدل در این راستا به مراجع قضایی برسد برخورد لازم با این افراد انجام خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دشتستان نیز گفت: در ایام کرونایی با توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا با کسانی که به هر نحو مسائل بهداشتی را رعایت نمی‌کردند برخورد قانونی کردیم و هر جا مسئله سلامت مردم در میان باشد با هیچ‌کس تعارف نداریم
یاسر حیدری با اشاره به تعامل سازنده با شبکه بهداشت و درمان اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان متولی سلامت مردم شهرستان است و ما در دستگاه قضایی همواره تلاش کرده‌ایم بیشترین تعامل را با این نهاد داشته باشیم چون بحث سلامت مردم در میان است.
وی خاطرنشان کرد: در ایام سخت بیماری کرونا، طبق دستورالعمل‌ها، مراکزی مثل تالارهای پذیرایی، رستوران‌ها را پلمب کردیم چون با سلامتی مردم ارتباط داشتند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دشتستان تصریح کرد: همواره آمادگی لازم جهت برخورد قانونی با فرد یا افرادی که مسائل و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند را داریم و در کنار مجموعه بهداشت و درمان شهرستان هستیم.
در این نشست با اهدای لوح سپاس از حمایت‌های رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دشتستان تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    نشست     هفته.قوه.قضاییه     حسین.عزمی     یاسر.حیدری     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >