رییس شبکه بهداشت ودرمان دشتستان:
ارائه بیش از 1700 خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در دشتستان

12 تير 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: در اردوی جهادی ، بیش از1700 خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم روستاهای درودگاه از توابع بخش سعدآباد دشتستان ارائه شد.

 

ماریا خویشدوست در حاشیه بازدید از این اردوی جهادی بیان کرد :ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم از اقدامات خداپسندانه ای است که توسط گروه جهادگران فاطمی و با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی جابربن حیان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انجام می شود.

خویش دوست افزود:  در این اردوی جهادی ؛ با مستقر شدن  متخصص داخلی، عفونی ، زنان و زایمان  ؛ ارتوپد؛   دکتر اطفال ، چشم پزشک ، جراح عمومی و کلینیک سیار دندانپزشکی و همچنین کارشناسان سلامت روان و تغذیه ؛  در حدود هزار و 759 خدمات پزشکی؛ پرستاری، مامایی و  مشاوره بصورت رایگان ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد:  :  با همکاری شوراهای اسلامی روستاها و شهرها،این برنامه تداوم خواهد داشت و تمام مناطق کم برخوردار و دور از دسترس از خدمات رایگان بهداشتی و درمانی بهره مند خواهند شد .

باید یادآور شد:  این اردوی جهادی در طی  دوروز( 9 و 10 تیرماه )  با همکاری فرمانداری،  دفتر نماینده مردم، گروه جهادی گران فاطمی، شبکه بهداشت و درمان، سازمان بسیج جامعه استان، بخشداری سعدآباد، دهیاری و شورای اسلامی  درودگاه ، پایگاه مقاومت بسیج وحدت درودگاه، آموزش و پرورش بخش سعدآباد و کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید گنجی برازجان انجام گرفت.

باید یادآور شد ، نماینده ، فرماندار و همچنین ریاست شبکه بهداشت و درمان دشتستان ضمن بازدید از این اردوی جهادی از زحمات و تلاش گروه جهادگران فاطمی تقدیر و تشکر نمودند.

 

انتهای پیام/ س.غ 3030

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
جهادگران.فاطمی     روستای.درودگاه     شبکه.بهداشت.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >