رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان :
در 25 مرکز و پایگاه بهداشتی واکسیناسیون کرونا انجام می گیرد

26 تير 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: همزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر آغاز واکسیناسیون دز یادآور کرونا ، در25 مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه بهداشتی شهرستان واکسیناسیون انجام می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، ماریا خویشدوست  افزود: اطلاع رسانی مراکزتزریق  دوز یادآور واکسن کرونا از طریق رسانه ها و فضای مجازی در سطح شهرستان انجام گرفته و انتظار داریم که  استقبال خوبی از تزریق واکسن توسط مردم  صورت گیرد.

 خویشدوست تصریح کرد: در شهرستان از آغاز طرح واکسیناسیون کرونا  تا کنون 373 هزار  و 940دوز واکسن تزریق شده که در نوبت اول 166 هزار و 375 نفر ، نوبت دوم 147 هزار و 766 نفر و همچنین درنوبت سوم و چهارم در حدود 60 هزار نفر واکسن دریافت نموده اند.

وی با بیان اینکه  با شدت گرفتن سویه جدید ویروس امیکرون و تغییر رنگبندی شهرستان از آبی به زرد، تعداد مبتلایان  و مراجعات سرپایی به مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان  افزایش یافته است که می تواند زنگ هشداری برای  آحاد جامعه باشد که  علاوه بر رعایت پروتگل های بهداشتی ( شتشوی دستها ، رعایت فاصله گذاری؛ استفاده از ماسک ) در اسرع وقت واکسیناسیون خود را تکمیل و یا دوزهای یادآور خود را تزریق نمایند .

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد :  مراقبین سلامت و بهورزان در اتاق واکسیناسیون مراکز و پایگاه های بهداشتی مستقر هستند و مراجعین می توانند  برای دریافت واکسن در ساعات اداری به این مراکز مراجعه نمایند.

ماریا خویشت تصریح کرد: مرکزخدمات جامع سلامت شهید فرهی در دو نوبت صبح و عصر فعال می باشد و تمامی واکسن های موجود در شهرستان در این مرکز برای مراجعین تزریق می گردد.

 

انتهای پیام/ س.غ 3030

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
مراکز.واکسیناسیون     دوز.یادآور     شبکه.بهداشت.     دشتستان     ماریا.خویشدوست        

تاریخ بروز رسانی:   26 تير 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >