رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛
در حدود 600 خدمت بهداشتی و درمانی رایگان در بخش بوشکان ارائه شد

21 آبان 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه پانصد و 89 خدمت رایگان بهداشتی و درمانی رایگان به مردم روستای فاریاب بخش بوشکان توسط جهادگران سلامت خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت و گویی با مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: همزمان با پاندمی بیماری کرونا در کشور و به طبع آن در استانماف ارائه خدمات بهاشتی و درمانی رایگان به مناطق کم برخوردار با روند کندی انجام می گرفت که خوشبختانه با کنترل این بیماری و فروکش کردن آن ،  خدمات دهی توسط گروه های جهادی سلامت افزایش یافته است .

خویشدوست  تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح، ارائه خدمات تخصصی و عمومی در حوزه درمانی ، دندانپزشکی و بهداشتی رایگان به مردم شهرها و روستاهای کم برخوردار بخش بوشکان ( روستای فاریاب و دهستانهای حومه  ) می باشد.

وی بیان کرد: پزشک متخصص اطفال؛  داخلی ، زنان و زایمان ، ارتوپدی،  مشاوره سلامت روان و تغذیه  ، کلینیک سیار دندانپزشکی همراه با 2 دندانپزشک ، در روز 18 آبان ماه  با مستقر شدن در خانه بهداشت فاریاب و مدرسه متوسطه دو م ابوذر غفاری به 589 نفر  خدمت به صورت رایگان ارائه کرده اند.

 خویشدوست خاطر نشان کرد: ارائه خدمت بهداشتی ودرمانی رایگان یکی از اولویتهای اصلی وزارت بهداشت می باشد و در راستای تحقق عدالت در سلامت به صورت مستمر در مناطق کم برخوردار انجام می گیرد.

 رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: چنین طرح هایی مورد تاکید ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می باشد و از بسیج جامعه پزشکی جابر ابن حیان استان استان بوشهر  ،  بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید گنجی و شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، شورای اسلامی و دهیاری روستای فاریاب ،  گروه جهادی حاج قاسم سلیمانی از حوزه مقاومت هجرت بخش بوشکان  ، پایگاه مقاومت بسیج خواهران و برادران روستای فاریاب و همچنین  نمایندگی آموزش و پرورش بخش بوشکان برای همکاری و همراهی جهت استقرارتیم های درمانی و بهداشتی  گروه جهادگران سلامت تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/ س.غ 3030

 

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
جهادگران.سلامت     روستای.فاریاب.بوشکان     ماریا.خویشدوست     خدمات.درمانی.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >