معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان؛
خدمات گروه های جهادگران سلامت در مناطق کم برخوردار قابل تقدیر است

22 آبان 1401
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت: خدمات بهداشتی و درمانی گروه های جهادگران سلامت در مناطق کم برخوردار شهرستان قابل تقدیر است.

مصطفی بارگاهی در نشست هم اندیشی روسای بسیج جامعه پزشکی کشور و استان بوشهر با مسئولین شهرستان افزود: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در قالب طرح های جهادی و کاروان خدمت در مناطق کم برخوردار رضایتمندی مردم این مناطق را در پی داشته است.

 بارگاهی تصریح کرد: هرچه زیرساختهای بهداشتی و درمانی در مناطق کمتر توسعه یافته، ارتقا پیدا کند، مردم از خدمات با کیفیت و در مدت زمان کمتری در حوزه سلامت برخوردار می شوند.

وی همچنین اظهار کرد: در بحث شیوع بیماری آنفلوآنزا در یک یک ماه اخیر تمام کشور و به طبع آن شهرستان ما را درگیر کرده بود، با همکاری چندین دستگاه ونهاد دولتی  و خیرین سلامت، شاهد یک حرکت جهادی جهت پیشگیری و کنترل این بیماری و توانستیم خدمات درمانی مطلوبی  به صورت شبانه روزی به مراجعین در درمانگاه عمومی فرهنگیان ارائه دهیم و امیدواریم این اقدامات جهادی تداوم داشته باشد.

 معاون  سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان گفت:  با تلاش تیم فرمانداری شهرستان ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان در طی هفته دولت اقدامات خوبی در مناطق بخش ارم و بوشکان انجام شده است که می توان به  کلنگ زنی مرکز خدمات جامع سلامت رودفاریاب و همچنین عملیات اجرایی مرکز تسهیلات زایمانی خیرساز امید تنگ ارم جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مادران بخش ارم اشاره کرد.

مصطفی بارگاهی همچنین گفت: در راستای عدالت در سلامت ، تجهیزات دندانپزشکی به مرکز خدمات جامع سلامت طلحه ارسال شده است و از محل اعتبارات بنیاد مستضعان مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل مرکز خدمات جامع سلامت کلمه از بخش بوشکان جذب شده است.

معاون  سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دشتستان ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات شبکه بهداشت و درمان در حوزه سلامت، عنوان کرد:  ما اذعان داریم که مشکلات و کاستی هایی در حوزه سلامت وجود دارد ولی با توجه به فضای همدلی و همکاری که بین تیم فرمانداری  و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد، تلاش می کنیم این مشکلات هر چه سریعتر مرتفع شود و با ارتقا زیر ساختها بتوانیم خدمات مطلوبی به مردم مناطق مختلف شهرستان ارائه دهیم.

 

انتهای پیام/ 3030 : (س.غ)


کلمات کلیدی:
معاون.سیاسی.فرمانداری     شهرستان.دشتستان     اقدامات.جهادی     مصطفی.بارگاهی    

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >