رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خبر داد:
انتخاب دشتستان به‌عنوان پایلوت اجرای طرح پزشک خانواده در استان بوشهر

9 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از انتخاب این شهرستان به‌عنوان پایلوت اجرای طرح پزشک خانواده در استان بوشهر خبر داد و گفت: با اجرای این طرح هزینه‌های درمانی مردم کمتر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویشدوست در مراسم نواختن زنگ سلامت با گرامیداشت هفته سلامت اظهار داشت: هفته سلامت در سال جاری از ۹ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و شعار امسال سلامت برای همه با پزشکی خانواده است.
خویشدوست افزود: این شعار بسیار پرمعناست و به معنی تعهد حوزه سلامت جهت خدمت بیشتر به مردم با وجود همه مشکلات و کاستی‌هاست.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان داشت: در سال جاری با سه موضوع جوانی جمعیت، سالمندان و پزشکی خانواده سروکار داریم و ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم در هر سه حوزه تا آنجائی که ممکن است تلاش کرده و زمینه تحقق اهداف این موضوعات را فراهم کنیم.
خویشدوست از انتخاب دشتستان به‌عنوان پایلوت اجرای طرح پزشکی خانواده خبر داد و گفت: با اجرای این طرح هزینه‌های درمان مردم رایگان یا به‌صورت حداقلی خواهد شد و به عبارتی مهم‌ترین هدف اجرای این طرح، کمتر شدن پرداختی از جیب بیماران است.
 وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حمایت‌های مسئولین شهرستان، شاهد همکاری‌های بین بخشی خوبی در سطح شهرستان جهت تحقق اهداف حوزه سلامت هستیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: همواره گفته‌اند که پیشگیری بهتر از درمان است و باید طوری زمینه‌سازی و اطلاع‌رسانی کنیم که مردم نسبت به امر پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها دغدغه مند شوند.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    زنگ.سلامت     هفته.سلامت     پزشک.خانواده     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >