مراسم هفته بزرگداشت هفته ملی جمعیت در شهرستان دشتستان برگزار شد/گزارش تصویری

6 خرداد 1402
مراسم هفته ملی جمعیت و دهه کرامت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن هنر مجتمع شهید شاهینی شهر برازجان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویشدوست در این مراسم  ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر، گفت: تلاش در جهت داشتن ایرانی جوان ، توفیقی است که با حمایت و برنامه ریزی همه سازمانها ، ادارات ، صنایع و بخشهای جامعه ممکن است .

خویشدوست افزود: هفته ملی جمعیت فرصت مغتنمی است که تمامی سازمان ها ونهادهای مسئول ارتقاء نرخ رشد و فرزند آوری با فراهم نمودن تسهیلات و امکانات  لازم در مجموعه خود ، حامی و مشوق اجرای برنامه ارزشمند حمایت از جوانی جمعیت باشند و سهم خود را از جوانی ایران سرافرازمان ادا نمایند .

این مراسم با همکاری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و جمع زیادی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان و عموم مردم در سالن شهید شاهینی شهر برازجان همراه با برنامه های متنوعی مانند اجرای علم گردانی پرچم آستان قدس رضوی ، اجرای سرود گروه انقلاب، حافظ خوانی، برپایی خوشنویسی ، کاریکاتور  برگزار گردید

انتهای پیام/ س.غ .3030

 


کلمات کلیدی:
هفته.ملی.جمعیت     ماریا.خویشدوست     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   7 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >