رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در محلات کم برخوردار شهر برازجان

17 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به بیش از ۲۷۰ نفر در محلات کم برخوردار شهر برازجان به مناسبت عید سعید غدیر خم خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت، اردوی جهادی سلامت یک‌روزه در یکی از محلات کم برخوردار شهر برازجان برگزار شد و بیش از ۲۷۶ نفر از خدمات بهداشتی و درمانی رایگان بهره‌مند شدند.
خویشدوست تصریح کرد: در شهر برازجان ۱۱ محله کم برخوردار وجود دارد که بیشتر در مناطق حاشیه‌ای شهر هستند و با همکاری اداره بهزیستی این مناطق شناسایی‌شده‌اند و در مناسبت‌های مختلف و به‌صورت مستمر توسط مراکز خدمات جامع سلامتی که این مناطق تحت پوشش انحا هستند؛ اردوی جهادی سلامت یک‌روزه در این محلات برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: در این اردوی جهادی که به مناسبت عید سعید غدیر و به همت مرکز خدمات جامع سلامت امام حسین (ع) برگزار شد، خدماتی مانند، ویزیت پزشک عمومی، خدمات دندانپزشکی، آزمایش‌های قند و چربی، دارو، خدمات مامایی، مشاوره‌های سلامت روان و تغذیه، اندازه‌گیری وزن و فشارخون و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی در خصوص پیشگیری از سرطان و جوانی جمعیت به‌صورت رایگان برای مردم این محلات برگزار شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به محلات کم برخوردار شهر برازجان در راستای طرح محرومیت‌زدایی دولت سیزدهم به‌صورت مستمر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با استقرار تیم‌های پزشکی بخصوص پزشکان متخصص، کلینیک دندانپزشکی و تیم‌های بهداشتی خدمات خوبی را به مردم شریف این محلات ارائه دهیم.

انتهای پیام/س.غ/۳۰۳۰٫
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    دهه.امامت.ولایت     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   18 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >