رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خبرداد؛
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی8 پروژه بهداشتی و درمانی در طی هفته دولت

17 امرداد 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 8 پروژه بهداشتی و درمانی در طی هفته دولت سال جاری خبر داد.

دکتر ماریا خویشدوست در گفت و گویی با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: در حال حاضر در بخش بهداشت 13 پروژه در حال احداث می باشد که 5 پروژه بهداشتی تا هفته دولت آماده افتتاح و بهره برداری خواهد بود .

دکتر خویشدوست تصریح کرد: خانه های بهداشت قراولخانه، درنگ، میان دشت، سرکره و پایگاه بهداشتی بهرام آباد با اعتبار000/135 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و ملی  احداث و تجهیز می شوند.

وی همچنین بیان کرد: سه پروژه عمرانی پایگاه اورژانس جاده ای بوشکان ، پانسیون پزشک نظرآقا و ساختمان آزمایشگاه تشخیص طبی و مواد غذایی خیر ساز  نیز در طی هفته دولت از محل اعتبارات استانی و خیرین سلامت عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهارکرد: بیش از 90 درصد از خانه های بهداشت شهرستان دشتستان نوسازی و یا بازسازی شده اند و مردم مناطق روستایی در فضای فیزیکی مطلوب خدمات بهداشتی خود را دریافت می کنند .

دکتر ماریا خویشدوست اظهار امیدواری کرد که دیگر پروژه های در حال احداث شهرستان بخصوص دو پایگاه اورژانس 115 خیرساز طلحه و قلعه سفید در آینده نزدیک به بهره برداری برسد و مردم بتوانند از خدماتی که در این مراکز بهداشتی و درمانی ارائه می شود، بهره مند شوند.

دکتر خویشدوست بیان کرد: خیرین سلامت در احداث پروژه های بهداشتی شهرستان  نقش مهمی د اشته اند و در حال حاضر 3 پروژه  بهداشتی و درمانی که شامل تسهیلات زایمانی تنگ ارم و دو پایگاه اورژانس 115 جاده ای طلحه وقلع سفید می شود، توسط خیرین  سلامت در حال احداث می باشد.

وی همچنین بیان کرد: در بخش درمان نیز سه پروژه عمرانی بیمارستان 17 شهریور، توسعه اورژانس بزرگسال بیمارستان شهید گنجی و  پانسیون پزشکان ۱۶ واحدی در حال احداث می باشند که هر سه پروژه از 25 تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند. 

 

انتهای پیام/س.غ/3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     هفته.دولت     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   17 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >