آغاز عملیات اجرایی پانسیون پزشک مرکز خدمات جامع سلامت نظر آقا دشتستان

6 شهريور 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از آغاز عملیات اجرایی پانسیون دو واحدی پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت روستایی نظر آقا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست در حاشیه مراسم عملیات اجرایی گفت: مرکز خدمات جامع سلامت نظر آقا از مراکز مجری برنامه پزشک خانواده روستایی که از توابع بخش سعدآباد است به جمعیتی در حدود ۸ هزار نفر خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند.
خویشدوست تصریح کرد: مرکز خدمات جامع سلامت نظر آقا دارای ۶ خانه بهداشت و دو روستای قمر است که دهگردشی پزشکی به‌صورت هفتگی در این روستاها انجام می‌گیرد و احداث پانسیون پزشک موجب ارائه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این منطقه می‌شود.
وی همچنین اظهار کرد: پانسیون دو واحدی پزشکان نظر آقا در زمینی به مساحت ۱۰۰ مترمربع و با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی احداث خواهد شد.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بیان کرد: یکی از عوامل اصلی ماندگاری پزشکان و بیتوته بودن آن‌ها در محلی که خدمت ارائه می‌کنند و در تلاشیم در زمان کمتری این پروژه به بهره‌برداری رسیده تا پس از استقرار پزشک دوم در مرکز خدمات جامع سلامت، راه ارائه خدمات سلامت با کیفیت بالاتر به مردم این روستاها هموار شود.
آغاز عملیات اجرایی پانسیون دو واحد پزشکان مرکز نظر آقا با حضور مسئولین شهرستانی و محلی در چهارمین روز از هفته دولت آغاز شد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آغاز.عملیات.اجرایی     هفته.دولت     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >