فرمانده سپاه پاسداران جوادالائمه (ع) دشتستان:
بسیج متعلق به همه آحاد مردم است/ سپاه دشتستان در کنار حوزه سلامت برای ارائه خدمات به مردم است

11 آذر 1402
فرمانده سپاه پاسداران جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان بابیان اینکه بسیج متعلق به همه آحاد مردم است گفت: سپاه پاسداران جوادالائمه شهرستان دشتستان همچون گذشته در کنار شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای ارائه خدمات به مردم است.

سرهنگ غلامرضا بناری در نشست با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: کمک به اقشار آسیب‌پذیر، وظیفه بزرگ همگانی است و بسیج و سپاه نیز در موضوع محرومیت‌زدایی در کنار همه دستگاه‌های اجرایی و مردم است.
وی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های پزشکان، پرستاران و کلیه کادر بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در ارائه خدمات به مردم تصریح کرد: توجه به سلامت مردم موردتوجه مسئولین قرار گیرد.
سرهنگ بناری اضافه کرد: کارکنان حوزه بهداشت و درمان همچنان گذشته با تفکر بسیجی به مردم به‌ویژه مناطق محروم خدمات ارائه دهند و در این مسیر بسیج و سپاه نیز در کنار آن‌ها همچون گذشته خواهد بود.
وی ضمن تشکر از زحمات بسیج جامعه پزشکی افزود: خدمت به خلق شیرینی کار جهادی است و بسیج جامعه پزشکی همیشه در خط مقدم خدمت‌رسانی و انجام برنامه‌های جهادی بوده است.
فرمانده سپاه پاسداران جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان گفت: با توجه به گستردگی شهرستان دشتستان می‌طلبد همه مسئولین در کنار یکدیگر به اقشار آسیب‌پذیر جامعه کمک کنند.
سرهنگ بناری اضافه کرد: در سال‌های گذشته در بخش ارم شهرستان دشتستان کارهای بسیار خوبی توسط بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان انجام‌شده است که می‌طلبد ارائه این‌گونه خدمات ادامه داشته باشد.
وی تصریح کرد: سپاه پاسداران جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان همچون گذشته در کنار شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای ارائه خدمات به مردم است تا بتوانیم در موضوع محرومیت‌زدایی کمک کنیم
فرمانده سپاه پاسداران جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: آسیب‌های اجتماعی زیادی جامعه را تهدید می‌کند که باید با برنامه‌ریزی و کار جهادی در این خصوص ورود پیدا کنیم تا مردم کمتر دچار آسیب شده و از مشکلاتشان کاسته شود.

انتهای پیام/س.غ/3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    نشست     هفته.بسیج     سرهنگ.غلامرضا.بناری     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   20 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >