نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی:
کارهای ارزشمندی در حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر صورت گرفته است

29 آذر 1402
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارهای ارزشمندی در حوزه بهداشت و درمان استان بوشهر صورت گرفته است.

ابراهیم رضایی در آیین افتتاح و بهره‌برداری خانه بهداشت روستای سرکره دشتستان اظهار داشت: در حوزه جمعیت و سایر مسائل بهداشتی و درمانی کارهای اساسی در استان بوشهر در حال انجام است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: با وجود زحمت‌های مدیریت ارشد حوزه سلامت استان بوشهر و مدیریت بیمارستان شهید گنجی برازجان، اما مردم از وضعیت بیمارستان شهید گنجی برازجان ناراضی هستند.
وی تصریح کرد: باید در سطح بالاتر در خصوص نارضایتی مردم از بیمارستان شهید گنجی به‌ویژه بخش اورژانس کارهایی صورت گیرد تا چرایی این موضوع و راه‌حل برای برطرف شدن نارضایتی اندیشیده شود.
رضایی اضافه کرد: موفق شدیم برای اولین بار، سیمان دشتستان را پاسخگو کنیم و مبلغی را برای بیمارستان شهید گنجی برازجان از آن‌ها بگیریم تا وضعیت درمانی دشتستان تا حدودی بهتر شود.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مبالغی از محل اعتبارات نفت نیز به پروژه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان و پروژه‌های بهداشت و درمان شهرستان اضافه خواهد شد.
وی تصریح کرد: با هماهنگ‌هایی که بین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیریت اجرایی شهرستان دشتستان و سایر بخش‌ها وجود دارد چشم‌انداز خوبی برای وضعیت بهداشت و درمان دشتستان متصور هستیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دولت سیزدهم پروژه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان فعال شده است و امیدواریم در زمان مشخص‌شده به سرانجام برسد
رضایی با بیان اینکه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توجه ویژه‌ای به شهرستان دشتستان داشته باشند خاطرنشان کرد: مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص راه‌اندازی بیمارستان شبانکاره نیز اهتمام ویژه داشته باشند.
انتهای پیام/ م.غ ۳۰۳۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    افتتاح     بهره‌برداری     نماینده.مجلس     ابراهیم.رضایی     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >