تحقق آرزوی دیرینه مردم در ادامه طرح بر مدار سلامت؛
عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت روستای بنداروز دشتستان آغاز شد/ گزارش تصویری

27 دی 1402
ر راستای طرح بر مدار سلامت، عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت روستای بنداروز دشتستان آغاز شد.

ئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین اظهار داشت: با توجه به پتانسیل بالای جمعیتی و موقعیت قرارگیری روستا که به‌عنوان منطقه گردشگری و قطب کشاورزی شهرستان دشتستان نیز محسوب می‌شود عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت روستای بنداروز را شروع کردیم.
دکتر حسن ملکی زاده تصریح کرد: مرکز خدمات جامع سلامت به‌عنوان خواسته و آرزوی دیرینه مردم روستا و منطقه بوده که از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم و با تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته به حمدالله این خواسته در حال تحقق است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: سال‌ها مرکز پوششی اینجا، مرکز خدمات جامع سلامت شهید فرهی برازجان بوده است.
وی بیان کرد: عزیزان شورا، دهیاری و مردم شریف روستا زمین را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار دادند و برای دریافت مجوز نیز همکاران ما در شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همکاری و رایزنی نماینده مردم دشتستان که با وزیر و وزارت بهداشت داشته‌اند، مجوز لازم صادر شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: دکتر رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و دکتر بنافی فرماندار دشتستان حامی ویژه حوزه سلامت بوده و آن را به‌عنوان اولویت‌های اساسی شهرستان در نظر دارند.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: اعتبارات این پروژه از محل اعتبارات در اختیار نماینده دشتستان و همچنین فرماندار دشتستان از محل شورای برنامه‌ریزی شهرستان تخصیص‌یافته است.
عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت روستای بنداروز دشتستان با حضور دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر احمد بنافی فرماندار شهرستان دشتستان، دکتر قاسم برجویی فرد معاون بهداشت دانشگاه، دکتر نادر شکیب آزاد معاون درمان دانشگاه، دکتر ماریا خویشدوست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، شورا و دهیاری روستای بنداروز و سایر مسئولین شهرستانی و استانی آغاز شد.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    بر.مدار.سلامت     آغاز.عملیات.اجرایی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     شهرستان.دشتستان     روستای.بنداروز    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >