رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛
جانبازان و ایثارگران اسوه ایثار و از خود گذشتگی در جامعه هستند

23 بهمن 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: جانبازان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس کشور اسلامی ایران، اسوه ایثار و از خود گذشتگی در جامعه هستند.

دکتر ماریا خویشدوست در دیدار صمیمانه با خانواده جانباز پیشکسوت شبکه بهداشت و درمان دشتستان که به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت، افزود: اگر شجاعت و غیرت این بزرگ‌مردان غیور در ۸ سال دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه باطل در دفاع از خاک و جان و ناموس وطن نبود امروز اینگونه سرفراز نبودیم و بالندگی امروز ایران اسلامی مرهون این جانبازی‌هاست.
دکتر خویشدوست تصریح کرد: آن بزرگ‌مردان اسوه ایثار و ازخودگذشتگی در جامعه هستند و آن‌ها را الگوی همه به‌ویژه نسل جوان معرفی کرده و مایه افتخار شهرستان دانستند.
وی بیان کرد: خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و دیدار با آنان، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می‌کند.
خویشدوست خاطرنشان کرد: حضور در جمع خانواده‌های معزز شهیدان، جانبازان و ایثارگران و بیان خاطرات و خوبی‌ها و رشادت و خلوص آنان، همه ما را بیش‌ازپیش به خدمت خالصانه و مجدانه ترغیب و این پیام را نوید می‌دهد که شهیدان حاضر و ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند.
جانباز پیشکسوت عبدالرسول قاسمی از جانبازان ۳۵ درصد می‌باشند که در عملیات آزادسازی خرمشهر به درجه رفیع جانبازی نائل شده‌اند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: در شبکه بهداشت و درمان شهرستان در حدود ۸۱ آزاده و جانباز مشغول به خدمت بوده‌اند که تعدادی از این کارکنان بازنشسته شده‌اند و دو نفر هم به دیار حق شتافته‌اند.
در این دیدار صمیمانه، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهدای گمنام مسئول امور ایثارگران، مسئول امور فرهنگی، مسئول حراست حضور داشتند و با اهدای لوح تقدیر و یک هدیه از جانباز هشت سال دفاع مقدس تقدیر شد.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    دیدار     جانبازان     ایثارگران     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >