برمدار سلامت؛
افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای خیر ساز قلعه سفید در دشتستان

5 اسفند 1402
5 اسفند 1402
در یکی از پرترددترین جاده‌های استان بوشهر، پایگاه اورژانس ۱۱۵جاده‌ای خیر ساز قلعه سفید در شهرستان دشتستان افتتاح شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵جاده‌ای قلعه سفید گفت: محور برازجان به کازرون ، ورودی استان بوشهر به  فارس است و متأسفانه هرساله بخصوص در تعطیلات نوروزی به دلیل تردد زیاد در این جاده، شاهد تصادفات زیادی هستیم. افزایش سرعت و سطح دسترسی مردم به پایگاه اورژانس از اهداف احداث این پروژه بود که تحقق پیداکرده است.
دکتر ماریا خویشدوست ضمن قدردانی از خدمات خیر سلامت، مهندس ابراهیم عمرانی، افزود: افتتاح این پروژه باعث افزایش توان عملیاتی نیروهای اورژانس ۱۱۵ شبکه بهداشت و درمان دشتستان و کوتاه کردن زمان رسیدن به مصدومین و پوشش بهینه نواحی اطراف روستای قلعه سفید شده است.
وی تصریح کرد: این پروژه با زیربنای ۱۲۵ مترمربع و با اعتبار ۳۰میلیارد ریال با نظارت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در طی ۱۲ ماه احداث و به بهره‌برداری رسید.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: قبل از احداث این پایگاه، نیروی‌های پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای قلعه سفید در کانکس مستقر بودند و با مشکلات زیادی روبرو بودند که خوشبختانه با احداث این پایگاه خیر ساز بخش زیادی از این مشکلات برطرف شده است.
در این مراسم رییس سازمان عقیدتی فراجا، فرمانده انتظامی استان بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مسئول اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان، رییس شورا و دهیار روستای قلعه سفید و جمعی از مسئولین محلی حضور داشتند و با اهدای لوح تقدیر از خیر سلامت قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/ ز.ح ۳۰۳۱
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    افتتاح     پایگاه.اورژانس     بر.مدار.سلامت     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   9 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >