فرماندار دشتستان:
حضور مردم در انتخابات به معنای پشتیبانی از انقلاب اسلامی، تولید عزت و قدرت است

5 اسفند 1402
فرماندار دشتستان گفت: حضور مردم در انتخابات به معنای پشتیبانی از انقلاب اسلامی، تولید عزت و قدرت است.

احمد بنافی در نشست تبیینی انتخابات در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: تاریخ قبل از انقلاب اسلامی ایران درس‌آموز و پندآموز است، یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که مردم را از حاشیه وارد متن اصلی کشور کرد.
وی بابیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) گذاره ما می‌توانیم را در کشور نهادینه کرد گفت: تکیه بر خداوند و مردم از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.
بنافی افزود: اعتمادبه‌نفس برای تکمیل انرژی هسته‌ای و تکنولوژی هوا و فضا همه به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی است.
فرماندار دشتستان اضافه کرد: امروز حق بزرگی شهدا و انقلاب بر ما دارند و آن تکلیف و حق این است که باید پرقدرت راه انقلاب اسلامی ادامه یابد.
وی بابیان اینکه کشور ایران اسلامی باید الگو و زمینه‌ساز برای عصر ظهور باشد افزود: برای اینکه کشور مدرن و پیشرفته‌ای باشیم که در آن خداوند اصالت دارد، باید بر اصل تعیین سرنوشت خود که یک قانون پذیرفته‌شده است اهتمام بورزیم.
بنافی افزود: اگر می‌خواهیم این مسیر که انقلاب پیموده است را به جلو ببریم و به پیشرفت برسیم باید بر اصل سرنوشت خود اهتمام بورزیم و اصل تعیین سرنوشت‌ سازوکارش انتخابات است اصلاح امور سازوکارش انتخابات است.
فرماندار دشتستان ضمن دعوت از همه شهروندان به حضور در انتخابات گفت: حضور در عرصه انتخابات به خط سیر نورانی انقلاب اسلامی تداوم می‌بخشد
وی تصریح کرد: با حضور در انتخابات ضمن اینکه قدرت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌دهیم، سرنوشتمان را خودمان تعیین می‌کنیم.
فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: نخبگان و فرهیختگان باید همه اقشار را برای حضور در انتخابات دعوت کنند تا مخاطرات و دغدغه‌ها را به‌واسطه حضورمان حل کنیم و با انتخاب اصلح مسیر موفقیت و رسید به فتح قله نزدیک‌تر کنیم.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    نشست     انتخابات     فرماندار     احمد.بنافی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   9 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >