رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
پرسنل بهداشت و درمان دشتستان همچون دوران کرونا برای حضور در انتخابات حماسه خواهند آفرید

5 اسفند 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: پرسنل بهداشت و درمان دشتستان همچون دوران کرونا برای حضور در انتخابات حماسه خواهند آفرید.

دکتر ماریا خویشدوست در نشست تبیینی انتخابات در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: هر کدام از نیروهای بهداشت و درمان با ارائه خدمت به مردم نقش کلیدی را ایفا می‌کنند.
وی تصریح کرد: باید با حسن و درایت و تدبیر در راستای اهداف خرد و کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با حفظ هویت ایرانی اسلامی ایرانی و الگوبرداری از سیره پیامبر (ص) و ائمه اطهار جهاد تبیین را در شکل واقعی خود به منصه ظهور برسانیم
دکتر خویشدوست افزود: برای رسیدن به امروز و دستیابی این دستاوردها زنان و مردانی از خود گذشتند و جان فدا کردند، باید به‌پاس شهدا در آینده خود سهیم باشیم
وی تصریح کرد: همه همکاران بهداشت و درمان همانند زمان کرونا تمام همت خود را به کار گمارند و علاوه بر حضور خود در انتخابات دیگران را نیز برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کنند.
دکتر خویشدوست افزود: ما پرسنل بهداشت و درمان با تمامی کاستی‌ها و مشکلات به‌هیچ‌وجه به آرمان‌های انقلاب پشت نخواهیم کرد و همواره در همه میادین و سنگرهای باری آینده ایران سرافراز گام‌های مؤثری برمی‌داریم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: پرسنل بهداشت و درمان دشتستان همچون دوران کرونا در انتخابات حماسه خواهند آفرید.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    نشست     انتخابات     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   9 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >