رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ؛
در تمامی ایام تعطیلات نوروز 1403 مراکز بهداشتی و درمانی بخشهای دولتی و خصوصی فعال می باشند

28 اسفند 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از فعال بودن مراکز بهداشتی و درمانی بخشهای دولتی و خصوصی در ایام تعطیلات نوروز 1403 در شهرستان خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت و گویی با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در 8 مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی و همچنین  مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر(عج)  و آزمایشگاه مرکزی  در شهر برازجان در تمامی ایام تعطیلات نوروزی سال 1403 به شهروندان و مسافرین نوروزی انجام می گیرد.

خویشدوست تصریح کرد: در بخش درمانی نیز با برنامه ریزیهای انجام شده ، کلینیک تخصصی نوید و درمانگاه های پزشکان عمومی رازی ، فردوس  و نوین در  بخش خصوصی و کلینیک تخصصی ولایت برازجان  در بخش دولتی در شهرستان  فعال می باشند  و در کنار بیمارستانهای شهید صادق گنجی و مهر تامین اجتماعی به مردم و مسافرین خدمات درمانی ارائه می دهند..

وی همچنین بیان کرد: شهرستان برای ورود مسافرین نوروزی  آمادگی کامل دارد و بازرسان  بهداشت محیط در قالب اکیپهای دونفره از اوایل اسفندماه  تا 25 فروردین ماه بر مراکز تهیه ،توزیع  و عرضه مواد غذایی و همچنین اماکن عمومی نظارتهای خود را تشدید کرده اند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: برای رفاه حال شهروندان در طی ایام تعطیلات نوروز ، 4 مطب پزشک عمومی در بخش خصوصی و 5 داروخانه شبانه روزی ، یک مرکز دندانپزشکی و  مرکز خدمات پرستاری در منزل نیز فعال می باشند و بروشورهایی حاوی معرفی مراکز خدمات جامع سلامت و مراکز درمانی بخشهای خصوصی و درمانی جهت اطلاع مسافرین نوروزی در ورودی شهر برازجان توسط شبکه بهداشت و درمان و شهرداری برازجان از 29 اسفند ماه توزیع خواهد شد.

 

انتهای پیام/س.غ/3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید.


کلمات کلیدی:
تعطیلات.نوروز     شهرستان.دشتستان     مراکز.فعال     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >