پیام تبریک رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت آغاز سال نو و بهار طبیعت سال 1403

1 فروردين 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت آغاز سال نو و بهار طبیعت سال 1403

متن پیام بدین شرح است؛
بهار، یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست.
نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.
کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در سال 1402 مثل همیشه با همتی مضاعف و تلاشی وصف ناپذیر در جای جای پهن دشت دشتستان به مردم خدمت رسانی کردند و در راستای تحقق بهبود کیفیت زندگی جامعه تلاش نمو ده اند و  انشالله در سال جدید نیز با توان بیشتر در خدمت مردم خواهند بود.
اینجانب با افتخار و احترام، سال نو را به تمامی همکاران گرامیم در شبکه بهداشت و درمان دشتستان  تبریک می‌گویم و سال نوی پر از امید، سلامتی، و موفقیت را برای شما آرزو می‌کنم و ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای بی شائبه اتان، بهترین ها را در سال جدید، برای شما عزیزان آرزومندم و انشالله طاعات و عبادات شما دراین  ماه مبارک رمضان مورد قبول درگاه حق قرارگیرد.

دکتر ماریا خویشدوست برازجانی
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان


   

تاریخ بروز رسانی:   7 فروردين 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >