فرماندار شهرستان دشتستان:
با مشارکت در برنامه های نظام سلامت می توانیم جامعه ای سالم داشته باشیم

1 ارديبهشت 1403
فرماندار شهرستان دشتستان در مراسم نمادین نواختن زنگ سلامت گفت: مردم با مشارکت در برنامه های نظام سلامت می توانند در ایجاد جامعه ای سالم و پویا نقش مهمی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، احمد بنافی افزود: خانواده به عنوان رکن اصلی هر جامعه باید از سلامت جسمی و روانی برخوردار باشند تا آن جامعه بتواند به اهداف مورد نظر خود  در تمامی حیطه ها دست یابد.

وی تصریح کرد: با توجه به شعار امسال ؛ سلامت خانواده ، با مردمی سازی سلامت  مشخص می شود، نقش مردم در سلامت پررنگ تر شده است و نظام سلامت  می تواند  بسترهایی را برای مشارکت مردم در سلامت ایجاد کند.

فرماندار دشتستان همچنین گفت: شهرستان دشتستان از لحاظ پروژه های عمرانی در دو حوزه بهداشت و درمان پیشرفتهای بسیار خوبی داشته است که بخشی از آن مورد بهره برداری قرار گرفته و بخش دیگر آن در حال احداث می باشند که امیدواریم با تامین اعتبارهایی که انجام شده هر چه زودتر تکمیل و به بهره برداری برسن.

 احمد بنافی همچنین گفت: برنامه سلامت خانواده که از مرداد ماه سال گذشته در شهر برازجان اجرایی شد توانسته گام های موثری در ارتقای سلامت مردم بردارد و با احداث و راه اندازی پایگاه های سلامت در محلات مختلف شهر برازجان، دسترسی مردم به مراقبتهای بهداشتی را آسانتر و سریع تر نماید.

فرماندار شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: مسئولین شهرستان دشتستان مانند همیشه در کنار حوزه سلامت می باشند و در طرح ها و برنامه های اجرایی این حوزه مشارکت فعال دارند چونکه جامعه فعال و پویا در گروه یک جامعه سالم و توانمند است.

مراسم نمادین نواختن زنگ سلامت با حضور فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری، فرمانده و معاون سپاه پاسداران جوادالائمه شهرستان دشتستان ، رئیس ، معاون بهداشتی  و کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جمعی از مسئولین و روسای شهرستان همراه با برپایی ایستگاه سلامت در محل مصلی نماز جمعه شهر برازجان نواخته شد.

 

انتهای پیام/س.غ/3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
هفته.ملی.سلامت     شهرستان.دشتستان     فرماندار.دشتستان     زنگ.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >