مسئول امور خیرین دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر:
باید فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جدید گسترش و نهادینه کنیم

1 خرداد 1403
مسئول امور خیرین دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر گفت: وظیفه همگان زنده نگه داتشن یاد و نام شهداست و باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه به ویژه در بین نسل جدید گسترش و نهادینه کنیم.

حجت‌الاسلام محمود عبدالهی اظهار داشت: هدف این دیدارها انجام وظیفه در قبال خانواده ایثارگران، جانبازان و شهدا و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت است

مسئول امور خیرین دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر گفت: مهم‌تر از شهادت روایت شهادت است و روایت آن بر عهده همگان است.

وی با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد: وظیفه امروز همه مردم و مسئولان، زنده نگهداشتن راه شهیدان و بزرگمردان دفاع مقدس و همچنین انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز جوان و نوجوان ایران اسلامی است.

مسئول امور خیرین دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر گفت: دیدار با خانواده‌های مکرم شهدا، جانبازان و ایثارگران علاوه بر پشت گرمی، روحیه و انگیزه خدمت را برای ما دو چندان می‌کند.

با حضور مشاور رییس دانشگاه ومسئول امور ایثارگران و مسئول امور خیرین دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان،  معاون بهداشتی ، مسئول امور ایثارگران و امور فرهنگی شبکه بهداشت و جمعی از کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت آبپخش ضمن دیدار با خانواده شهید محمود رنجبر پور با اهدای لوح یادبود از انها تجلیل بعمل آمد.

 

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
مسئول.     امور.     خیرین     محمود.عبداللهی     ایثار.شهادت     خانواده.شهید    
رنجبرپور     شبکه.بهداشت.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >