در پی شهادت جانگداز ریاست جمهور محترم و یاران همراهش صورت گرفت:
گردهمایی سفیران سلامت شهرستان دشتستان در یادمان و بزرگداشت شهدای خدمت

1 خرداد 1403
گردهمایی در پی شهادت جانگداز ریاست جمهور محترم و یاران همراهش، مراسم یادمان و بزرگداشت شهدای خدمت با حضور سفیران سلامت شهرستان دشتستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست ضمن عرض تسلیت و تعزیت به محضر رهبر انقلاب اسلامی ( حفظ الله ) و خانواده محترم شهدای راه خدمت و ملت شریف ایران گفت: خبر شهادت رئیس‌جمهور محبوب و مردمی وهمچنین همراهان انقلابی ایشان در حادثه تلخ و جانگداز سانحه بالگرد، قلب ملت شریف ایران را اندوهگین کرد.

دکتر خویشدوست افزود: شهید آیت الله ابراهیم رییسی سمبل خدمت و سخت کوشی بود و در این راه پر تلاطم جان عزیزش را فدای آرمانهای انقلاب کرد.

وی تصریح کرد: راه شهید آیت الله رئیسی خدمت بیشتر به مردم است چرا که تمام گفتار، کردار، تفکر و نگاه و دغدغه آیت الله رئیسی خدمت به مردم بود.

خویشدوست بیان کرد: ما در دولت سیزدهم که در راس ان شهید آیت الله رییسی بود، شاهد تغییرات بسیار اساسی در زیر ساختهای بهداشت و درمان بوده ایم، بطوریکه یک پروژه در طی  یک سال کلنگ زنی ، افتتاح و به بهره برداری رسیده است و این مهم فقط در دولت انقلابی و مردمی اتفاق افتاده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: بی شک شهادت پاداش خدمتگزاران صدیق و مجاهدان بلند همت این تاریخ است و نام و یاد این شهید عزیز و بزرگوار برای همیشه در تاریخ ایران زمین ماندگار خواهد شد.

ماریا خویشدوست تاکید کرد: ما در این برهه زمانی  تا استقرار دولت جدید یک وظیفه بسیار خطیر داریم و  باید خدمات بهداشتی و درمانی مانند گذشته  به صورت مطلوب به مردم ارائه شود و پاسدار خون شهدای راه خدمت باشیم

ماریا خویشدوست همچنین  گفت: حراست شبکه بهداشت و درمان علاوه بر انجام امور محوله خود،  بیش از گذشته بر خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی نظارت ویزه داشته باشد.

 در این گردهمایی رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، معاون بهداشتی ،  تمامی سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتستان  و کارشناس مسئولین واحدهای ستادی حضور داشتند و یاد و خاطره شهدای راه خدمت با خواندن قرآن و قرائت فاتحه گرامی داشته شد.

باید یادآور شد ، مراسم سوگواری شهدای راه خدمت ، شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی و یاران همراهش با حضور کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان در سالن آموزشگاه بهورزی برازجان برگزار شد و نماینده ولایت فقیه در سپاه جواد الائمه شهرستان دشتستان؛ حجه الاسلام ابوذر شاد سخنرانان این مراسم بود. 

در این مراسم با خواندن دعای پرفیض زیارت عاشورا و مداحی ، مداح اهل بیت یاد و نام این شهیدان بزرگ راه خدمت گرامی داشته شد.

انتهای پیام/س.غ/3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید   

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >