در پی شهادت رییس جمهور و یاران همراهش صورت گرفت :
برپایی میز خدمت و شرکت در مراسم سوگواری

5 خرداد 1403
در پی شهادت رییس جمهور و یاران همراهش میز خدمت ( تن سنجی ) توسط شبکه بهداشت و درمان دشتستان در محل گلزار شهدای امام سجادشهر براجان جهت سوگواران برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان ، نوید رضا آخوند زاده گفت: همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر و همچنین مراسم سوگواری شهادت رییس جمهور محترم و یاران همراهش ،  کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان  ضمن شرکت در این مراسم، اقدام به پرپایی ایستگاه خدمت ( تن سنجی سلامت ) جهت سوگواران نمود.

مسئول امور ایثارگران شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: شهادت جانگداز رییس جمهور محترم و یاران همراهش دل همه ما را به درد آورد و یاد و خاطره این بزرگ مردان تا همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود و ما قدردان زحمات و تلاش های شبانه روزی دولت محترم که در راس آن شهید برزگوار ، آیت الله سید ابراهیم رییسی بود، هستیم .

آخوندزاده اضافه کرد: ما با شرکت در این مراسم و برپایی میز خدمت با شهدا میثاق می بندیم که هیچ رویدادی نمیتواند خللی در ارائه خدمات ما به مردم وارد کند و ما ادمه دهنده راه شهیدان خواهیم بود.

 وی همچنین اظهارکرد: واحد امور ایثارگران  با همکاری واحدهایبهداشتی در تمامی مناسبتهای ملی، فرهنگی و مذهبی خدمات بهداشتی و درمانی  رایگان به  تمام گروه ها سنی ارائه می کند.

انتهای پیام/س.غ/3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
آزادسازی.خرمشهر     میز.خدمت     شهدای.خدمت     شبکه.بهداشت.دشتستان     امور.ایثارگران     نویدرضا.آخوندزاده    
   

تاریخ بروز رسانی:   5 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >